Zaginiona Wiktoria z Sosnowca została odnaleziona! Policja odwołała Child Alert

Dobre informacje w poniedziałkowy poranek. Poszukiwana od soboty 11-letnia Wiktoria z Sosnowca została odnaleziona. Policja odwołała Child Alert.

Zdj. ilustracyjne
Policja

W poniedziałek 7 sierpnia 2023 r. rano Polska Policja poinformowała, że policjanci odnaleźli zaginioną 11-latkę z Sosnowca.

"Z uwagi na dobro dziecka nie podajemy jednak żadnych okoliczności ani szczegółów dotyczących odnalezienia" - piszą policjanci.

W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Głównej Policji, a także funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego.

"Dziękujemy mediom i społeczeństwu za zaangażowanie w poszukiwania i za udostępnianie informacji o zaginięciu" - czytamy w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że nastolatka wyszła z domu w Sosnowcu w sobotę, 5 sierpnia 2023 r., około godz. 19.00. Gdy nie wracała do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną, ta powiadomiła policję. Telefon Wiktorii był nieaktywny. W niedzielę 6 sierpnia policja zdecydowała o uruchomieniu Child Alertu, czyli specjalnego systemu alarmowego, który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci poprzez rozpowszechnianie komunikatów środkami masowego przekazu.

Policja

Może Cię zainteresować:

58-latek odsiedział wyrok za nękanie 43-letniej kobiety, a po wyjściu na wolność... znów zaczął ją prześladować

Autor: Redakcja

04/08/2023

Zatrzymany 17-latek stanie teraz przed sądem

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza. Poszukiwany przez miejski ośrodek wychowawczy 17-latek kradł w dyskoncie whisky. „To brak odpowiedzialności i wyznaczonych zasad”

Autor: Redakcja

03/08/2023

Sosnowiec ulice spacer

Może Cię zainteresować:

Sosnowiczanka zamierza przejść wszystkie ulice Sosnowca. Jest ich ponad siedemset

Autor: Martyna Urban

01/08/2023