Bytomski.pl jest liderem wśród mediów lokalnych w Bytomiu. Portal funkcjonuje nieprzerwanie od 2006 roku, natomiast powiązana z nim gazeta ukazuje się od 2014 roku. Dzięki połączeniu nowoczesnych, cyfrowych środków przekazu z tradycyjnymi docieramy z naszymi informacjami do pełnego spektrum mieszkańców Bytomia. Czytają nas zarówno osoby młode, doskonale posługujące się Internetem, jak i starsi bytomianie, którzy każdego miesiąca otrzymują egzemplarz naszej gazety do skrzynki.

reklama

Reklama w bytomskiej prasie

Gazeta Bytomski.pl jest obecnie największym wydawnictwem tego typu w mieście. Co miesiąc do skrzynek pocztowych w bytomskich blokach trafia kilkanaście tysięcy bezpłatnych egzemplarzy. Za sprawą naszych gazet mieszkańcy mają rzetelny przegląd bieżących wydarzeń z minionego miesiąca, a reklamodawcy mogą skutecznie dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Porozmawiaj z przedstawicielami działu reklamy Bytomski.pl, by poznać dostępne możliwości promocji Twojej firmy.

Zajrzyj do ostatniego numeru

gazeta
gazeta
tablet

Bytom
reklama w internecie

Z racji kilkunastu lat funkcjonowania na rynku nasz portal posiada duże grono stałych czytelników, którzy codziennie sprawdzają o czym piszemy. Naszym reklamodawcom oferujemy formaty displayowe, artykuły sponsorowane oraz specjalne kampanie dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni i potrafimy niejedno zrobić ;) Napisz lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

portal

Co wyróżnia Bytomski.pl

Lokalność

piszemy o Chorzowie dla mieszkańców Chorzowa

Szybkość

codziennie informujemy o najnowszych wydarzeniach

Szerokie grono odbiorców

poprzez portal i gazetę trafiamy zarówno do młodych, jak i starszych

Bytomski.pl w liczbach

14 tys.

czytelników tygodniowo

72 tys.

odsłon miesięcznie

975 tys.

odsłon przez ostatni rok

30 tys.

fanów na Facebooku

Kontakt z działem reklamy

poniedziałek-piątek

08:00 - 16:00

Rynek 12

41-902 Bytom

agent

Emilia Brol

kierownik ds. sprzedaży

agent

Dariusz Boruszewski

specjalista ds. sprzedaży

agent

Jacek Gaim

specjalista ds. reklamy

agent

Dominika Patoń

specjalistka ds. reklamy

agent

Marcel Wydrzyński

project manager

Napisz do nas

Zaufali nam