Sieć ALDI otwiera piąty sklep w Sosnowcu. Z okazji otwarcia specjalne promocje dla klientów. Sprawdźcie

W środę 14 grudnia 2022 r. niemiecka sieć ALDI otworzyła o godz. 6 rano swój piąty market w Sosnowcu. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje. W dniu otwarcia przed sklepem pojawi się foodtruck z poczęstunkiem.

Materiały prasowe
ALDI

W środę 14 grudnia 2022 r. o godzinie 6:00 rano drzwi dla klientów otworzył nowy sklep ALDI w Sosnowcu, który znajduje się przy ul. Głównej 35 w dzielnicy Kazimierz Górniczy.

Nowy "Aldik" w Sosnowcu

Klienci, którzy odwiedzą sklep ALDI w Sosnowcu będą mieli okazję skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00, przed sklepem zaparkuje foodtruck z bezpłatnym poczęstunkiem, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos.

- Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Sosnowcu znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.” – mówi Eliza Polak, kierownik sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep w Sosnowcu przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Sklep czynny od 6 rano do 22

Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 m2. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

ALDI ma w Polsce 241 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Sieć jest obecna w 9 europejskich krajach. W sumie zatrudnia ponad 86 000 pracowników w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Co ciekawe, polska centrala firmy znajduje się w Katowicach.

Otwarcie linii 15

Może Cię zainteresować:

Inauguracyjny kurs tramwajowej linii 15 w Sosnowcu Zagórzu już 19 grudnia. Nowy odcinek tramwaj przejedzie w sześć minut

Autor: Grzegorz Lisiecki

13/12/2022

CH Pogoria

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza. Wkrótce w Centrum Handlowym Pogoria odbędzie się kiermasz świąteczny. „W tym roku ilość rękodzieł jest ogromna”

Autor: Redakcja

10/12/2022

Policjanci zarekwirowali 1400 sztuk odzieży

Może Cię zainteresować:

Obywatele Bułgarii handlowali podróbkami na targowisku w Dąbrowie Górniczej. Zostali zatrzymani przez policję

Autor: Redakcja

08/12/2022