Mieszkaniec Sosnowca zarobił wielką karę za "wyczyny" swoim bmw na drodze. WIDEO

Młody kierowca auta marki BMW urządził sobie rajd po DW913. Teraz za te wyczyny stanie przed sądem, bo jadący za nim kierowca nagrał wszystko i przekazał nagranie policji.

Śląska Policja
Pirat drogowy sosnowiec wojkowice

Przed sądem stanie młody kierowca bmw, który na DW913 w miejscowości Gródków zlekceważył linię podwójną ciągłą i wyprzedzał przed przejściem dla pieszych.

Na policyjną skrzynkę "Stop agresji drogowej" trafiło nagranie jazdy młodego mężczyzny kierującego bmw. Na DW913 w miejscowości Gródków (powiat Wojkowice), nie zważając na linię podwójną ciągłą i przejście dla pieszych, wyprzedzał inny samochód. Policjanci z Komisariatu Policji w Wojkowicach ustalili, że za kierownicą bmw siedział 26-letni mieszkaniec Sosnowca. Mundurowi skierowali do sądu wniosek o ukaranie mężczyzny. Oprócz 20 punktów, grozi mu nawet 30 tysięcy złotych grzywny.

- Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach. Brawura i lekceważenie przepisów niejednokrotnie doprowadziły do tragicznych w skutkach zdarzeń. Na łamanie przepisów nie ma też zgody ze strony innych uczestników ruchu drogowego, którzy coraz częściej, będąc świadkami niewłaściwych zachowań, przesyłają zarejestrowane wykroczenia na specjalnie przygotowane do tego policyjne skrzynki - apelują policjanci
Policjanci z Jaworzna zatrzymali mężczyzn którzy uciekali skradzionym audi

Może Cię zainteresować:

Kradli samochody, zostali zatrzymani po pościgu. Okazali się członkami grupy przestępczej. „Sprawa ma charakter rozwojowy”

Autor: Redakcja

05/04/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Włamał się do jednej z sosnowieckich aptek, został zatrzymany na gorącym uczynku. „Coraz częściej mieszkańcy reagują, zgłaszając policjantom przestępstwa i wykroczenia”

Autor: Redakcja

03/04/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Na przejściu dla pieszych potrącił dwie dziewczynki i uciekł z miejsca wypadku. Badanie wykazało, że był po alkoholu i marihuanie

Autor: Redakcja

29/03/2023