Włamał się do jednej z sosnowieckich aptek, został zatrzymany na gorącym uczynku. „Coraz częściej mieszkańcy reagują, zgłaszając policjantom przestępstwa i wykroczenia”

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 23-latka, który włamał się do jednej z sosnowieckich aptek. – Coraz częściej mieszkańcy reagują, zgłaszając policjantom przestępstwa i wykroczenia. To ułatwia zatrzymywanie sprawców na gorącym uczynku – podkreślają sosnowieccy policjanci.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Zgłoszenie o włamaniu do jednej z sosnowieckich aptek otrzymali policjanci z komisariatu II. Dzięki szybkiej reakcji złapali 23-letniego włamywacza na gorącym uczynku. Gdy pollicjanci przyjechali na miejsce mężczyzna znajdował się jeszcze w aptece. Jak się okazało, ukradł już pieniądze znajdujące się w kasie.

Coraz częściej mieszkańcy reagują, zgłaszając policjantom przestępstwa i wykroczenia. To ułatwia zatrzymywanie sprawców na gorącym uczynku. Pamiętajmy, że tego rodzaju informacje można przekazać również całkowicie anonimowo. W przypadku przestępstw popełnianych w danej chwili- zadzwońmy na numer alarmowy. W przypadku różnego rodzaju negatywnych zjawisk niemających miejsca w danym momencie korzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – podkreślają sosnowieccy policjanci.

Samochodowa dziupla

Może Cię zainteresować:

Policja namierzyła „dziuplę”, gdzie rozbierano kradzione samochody na części. Straty oszacowano na pół miliona złotych

Autor: Michał Wroński

31/03/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Na przejściu dla pieszych potrącił dwie dziewczynki i uciekł z miejsca wypadku. Badanie wykazało, że był po alkoholu i marihuanie

Autor: Redakcja

29/03/2023