Kicia Kocia rozbawiła małych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu

W ramach swojej najnowszej akcji społecznej, Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec 24 maja 2023 r. zorganizowało wizytę uwielbianej przez dzieci postaci Kici Koci w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny. Cel był prosty: dostarczyć radość małym pacjentom przebywającym w szpitalu oraz promować wartościowe treści zawarte w serii książek o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej.

Kicia Koci, mała, bystra kotka spotkała się z ogromnym entuzjazmem zarówno ze strony dzieci, jak i personelu medycznego. Jej przyjazna i kolorowa osobowość oczarowała dzieci, a ich uśmiechy były nie do powstrzymania. Podczas swojej wizyty Kicia Koci zapewniła mnóstwo zabawy, tańca i śmiechu. Dzieci uczestniczyły w interaktywnych zajęciach, które wprowadzały je w świat przygód bohaterki i uczyły ważnych wartości, takich jak przyjaźń, empatia i dbanie o zdrowie. Ponadto, każde dziecko otrzymało drobny upominek jako pamiątkę wizyty.

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość odwiedzenia Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Organizując 2-dniowe wydarzenie w Centrum Handlowym Plejada Sosnowiec od początku chcieliśmy się podzielić tą radością i nauką również z małymi pacjentami, którzy nie mogli nas odwiedzić na miejscu. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę wspaniałą inicjatywę – komentuje Paula Bartosik, Marketing Manager Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec.

Wizyta Kici Koci w dziecięcym szpitalu była kolejnym przykładem zaangażowania Centrum Handlowego Plejada Sosnowiec na rzecz lokalnej społeczności. Poprzednio Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec wspólnie z sosnowiecką Fundacją „Rób Dobro” zorganizowało akcję „Kręcimy kilometry dla Oli” oraz akcję „Ubrania do oddania” z której zebrane pieniądze trafiły także do podopiecznych Fundacji. Centrum kontynuuje swoje wysiłki, aby przynosić uśmiech i radość najmłodszym mieszkańcom miasta.

Zamek w Będzinie

Może Cię zainteresować:

Widowiskowe walki, turnieje i pokazy rycerskiego kunsztu na zamku w Będzinie. Będzie też historyczne targowisko

Autor: Redakcja

01/06/2023

SP29 w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: kiermasz charytatywny w SP 29 i zbiórka dla poszkodowanej w pożarze pięcioosobowej rodziny

Autor: Grzegorz Lisiecki

01/06/2023

Mrozu

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec Fun Festival 2023: trzy dni grania w ArcelorMittal Park. Znana jest już pełna lista wykonawców

Autor: Redakcja

31/05/2023