Sosnowiec Fun Festival 2023: trzy dni grania w ArcelorMittal Park. Znana jest już pełna lista wykonawców

Trzy dni grania w ArcelorMittal Park – Zagłębiowskim Parku Sportowym w czerwcu. Z okazji dni miasta odbędzie się Sosnowiec Fun Festival 2023, a w zasadzie jego pierwsza edycja, bowiem impreza ma wejść na stałe do miejskiego kalendarza. Znana jest już pełna obsada festiwalu.

Fot. FB/ MROZU
Mrozu

Jak już informowaliśmy, Sosnowiec Fun Festival 2023 odbędzie się 9-11 czerwca w ArcelorMittal Park – ZPS. Niedawno miasto poinformowało o tym, kto wystąpi na scenie pierwszego dnia – w piątek. Będą to Monika Brodka, Anieli, Sarsa, Natalia Przybysz oraz Katarzyna Nosowska. Teraz poznaliśmy pozostałych artystów, którzy pojawią się na sosnowieckim festiwalu. W sobotę, 10 czerwca, na scenie pojawią się DJ Wikar, Oskar Cyms, Red Lips i Kayah, natomiast w niedzielę, 11 czerwca, podczas ostatniego dnia festiwalu – Kombii, Mrozu, Zakopower oraz Natalia Szroeder. – Chcieliśmy, żeby urodziny miasta odbyły się właśnie w tym miejscu. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Sosnowca, ale także Zagłębia i województwa – napisał niedawno w mediach społecznościowych Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Przypomnijmy, że w ten sam czerwcowy weekend w ArcelorMittal Parku odbędą się jeszcze dwa inne wydarzenia. Na 10.06 zaplanowano oficjalne otwarcie nowego Stadionu Zimowego, a na lodowisku pojawią się Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich i zespół „TVN 24 i Przyjaciele”. Rozegrany zostanie charytatywny mecz, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla 3-letniego Adasia Lisa z Sosnowca. Bilety kosztują 30 zł i 20 zł (ulgowe). Z kolei w niedzielę, 11 czerwca, w Arenie Sosnowiec (hala ArcelorMittal Parku) odbędzie się Marcin Gortat Camp 2023, czyli spotkanie i treningi prowadzone przez byłego gracza NBA z dziećmi w wieku 9-13 lat. W tym roku to edycja jubileuszowa – piętnasta, a Marcin Gortat odwiedzi pięć miast, w tym właśnie Sosnowiec.

Nowy Stadion Zimowy zostanie oficjalnie otwarty 10 czerwca

Może Cię zainteresować:

Czerkawski, Jobczyk, Chmielewski... Mecz charytatywny dla 3-letniego Adasia z Sosnowca na inaugurację nowego Stadionu Zimowego w ArcelorMittal Parku

Autor: Redakcja

22/05/2023

Egzotarium w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Centrum Edukacji Ekologicznej otwarte zostanie za kilka miesięcy, tymczasem w Egzotarium pojawiły się już pierwsze rośliny

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2023