Wypadki na drogach Zagłębia w środę Wszystkich Świętych. 1 listopada 2023 r. nie był spokojny

Mimo dobrej jak na początek listopada pogody, w Zagłębiu w dzień Wszystkich Świętych, 1 listopada 2023 r. doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych, w których kilka osób zostało rannych.

Jak informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie, 1 listopada 2023 roku po południu prowadzili działania na trasie DK86, gdzie doszło do poważnego wypadku, w którym trzy osoby zostały ranne.

Z kolei strażacy z Dąbrowy Górniczej dzisiaj, 1 listopada 2023 r. interweniowały na ulicy Koksowniczej w Dąbrowie Górniczej, gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego.

- Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu napięcia w pojeździe. Kierująca kobieta została przebadana przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, który nie stwierdził u niej konieczności hospitalizacji - informują strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej.
Będzińscy policjanci zatrzymali agresywnego 18-latka

Może Cię zainteresować:

Będzin. Pobił 68-latka i ukradł mu telefon. Agresywny 18-latek został zatrzymany już po kilku godzinach i trafił do aresztu

Autor: Redakcja

30/10/2023

Nielegalne papierosy w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Wspólna akcja policji z Zagłębia i Krakowa. Przejęto blisko 9 mln lewych fajek

Autor: Redakcja

29/10/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: włamywał się w masce i kapeluszu, ale nie udało mu się ukryć swojej tożsamości. Odpowie też za posiadanie narkotyków

Autor: Redakcja

27/10/2023