Sosnowiec: duże ilości środków odurzających znaleźli policjanci w mieszkaniu w Milowicach. 35-letni sosnowiczanin trafił do aresztu

Niemal 7000 działek amfetaminy, 700 g tabletek MDMA, 300 działek marihuany i śladowe ilości metaamfetaminy znaleźli sosnowieccy policjanci w jednym z mieszkań z Milowicach. Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 35-letni mężczyzna, który – decyzją sądu – trafił do aresztu na trzy miesiące.

– Sosnowieccy kryminalni uzyskali informację o 35-letnim mieszkańcu Sosnowca, który miał przechowywać środki odurzające. Policjanci postanowili sprawdzić ten trop i zapukali do jednego z mieszkań w dzielnicy Milowice. Potwierdzili, że w lokalu znajdują się środki odurzające i zabezpieczyli łącznie 7000 działek amfetaminy, 700 g tabletek MDMA, 300 działek marihuany i śladowe ilości metaamfetaminy – informuje sosnowiecka komenda.

35-latek został zatrzymany, a policjanci – na poczet przyszłych kar – zabezpieczyli także gotówkę, która znajdowała się w mieszkaniu. Jak się szybko okazało, mężczyzna był już wcześniej karany za popełnienie podobnych przestępstw.

Zatrzymany sosnowiczanin usłyszał już prokuratorski zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sosnowieckiego sądu, trafił do aresztu na okres trzech miesięcy.

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: włamali się do samochodu i zostali przyłapani na gorącym uczynku. Próbowali uciekać przed policjantami, ale...

Autor: Redakcja

15/04/2024

Dzik

Może Cię zainteresować:

Podczas odstrzału dzików w Sosnowcu jednego z myśliwych zaatakował nietrzeźwy mężczyzna. Interweniowała policja

Autor: Redakcja

12/04/2024

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. 64-latek miał prawie 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas policyjnej akcji... „Trzeźwość”

Autor: Redakcja

10/04/2024