Sosnowiec: włamali się do samochodu i zostali przyłapani na gorącym uczynku. Próbowali uciekać przed policjantami, ale...

Sosnowieccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy włamali się do zaparkowanego samochodu. Obaj włamywacze wkrótce staną przed sądem.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Do zdarzenia doszło w rejonie garaży przy ulicy Andersa. Informację o nocnym włamaniu do zaparkowanego samochodu marki Nissan przyjął oficer dyżurny, a na miejsce skierowani zostali policjanci z komisariatu III. Funkcjonariusze przyjechali na tyle szybko, że dwójka włamywaczy została przyłapana na gorącym uczynku.

– Sprawcy włamania na widok funkcjonariuszy wpadli w panikę i w pośpiechu próbowali oddalić się w kierunku swoich pojazdów. Już po kilkunastu metrach pieszej pogoni policjanci schwytali włamywaczy – informuje sosnowiecka komenda.

Po przeszukaniu pojazdów zatrzymanych mężczyzn, okazało się, że krótkim czasie zdążyli zabrać z pojazdu akumulator i dwa przednie reflektory. Włamywacze wkrótce staną przed sądem, grozi im kara więzienia.

Dzik

Może Cię zainteresować:

Podczas odstrzału dzików w Sosnowcu jednego z myśliwych zaatakował nietrzeźwy mężczyzna. Interweniowała policja

Autor: Redakcja

12/04/2024

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: 35-latek jeździł bez uprawnień i badań technicznych. Kiedy wpadł podczas kontroli, próbował przekupić policjantów

Autor: Redakcja

12/04/2024

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. 64-latek miał prawie 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas policyjnej akcji... „Trzeźwość”

Autor: Redakcja

10/04/2024