Sosnowiec. 31-latek z Chrzanowa okradał swojego pracodawcę, miał przy sobie amfetaminę i dokument tożsamości należący do innej osoby. Usłyszał już zarzuty

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Chrzanowa, który okradał swojego pracodawcę. Jak się okazało, mężczyzna posiadał również amfetaminę, a ponadto przywłaszczył dokument tożsamości należący do innej osoby. Usłyszał już zarzuty.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Na trop 31-latka policjanci z komisariatu IV w Sosnowcu wpadli w poniedziałek. – Gdy przyjechali do miejsca jego pracy – jednego z zakładów znajdujących się przy ulicy Inwestycyjnej, w jego szafce znaleźli rzeczy będące własnością pracodawcy. Łupem nieuczciwego pracownika padły między innymi gry na konsolę, zegarki oraz portfele. Przy mężczyźnie mundurowi znaleźli nie tylko kolejne skradzione przedmioty, ale i amfetaminę. Na tym jednak sprawa się nie skończyła. W domu 31-latka ukryte były kolejne rzeczy, które ten ukradł podczas pracy – informuje sosnowiecka komenda.

Policjanci odzyskali kilkadziesiąt przedmiotów o łącznej wartości ponad 7000 złotych i część z nich zwrócono już właścicielowi. Co więcej, znaleźli również dokument tożsamości należący do innej osoby. Dodajmy, że 31-letni mieszkaniec Chrzanowa był już wcześniej znany policji, a w przeszłości był także karany. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za kradzież, przywłaszczenie dokumentu tożsamości innej osoby oraz za posiadanie środków odurzających.

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. 31-latek, mimo sądowego zakazu zbliżania się, nękał byłą dziewczynę. „Doprowadził do tego, że kobieta obawiała się o swoje życie”

Autor: Redakcja

11/10/2023

Areszt

Może Cię zainteresować:

Napadł na kobietę w Sosnowcu. Ukradł jej złoty łańcuszek i próbował wykorzystać seksualnie. Mężczyzna z Dąbrowy Górniczej aresztowany

Autor: Katarzyna Pachelska

10/10/2023