Sosnowiec. 31-latek, mimo sądowego zakazu zbliżania się, nękał byłą dziewczynę. „Doprowadził do tego, że kobieta obawiała się o swoje życie”

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 31-latka, który mimo decyzji wydanej przez prokuratora, złamał zakaz kontaktowania się i zbliżania do byłej dziewczyny. Mieszkaniec Sosnowca jest podejrzany między innymi o uporczywe nękanie kobiety, a także o bezprawne pozbawienie jej wolności i naruszenie nietykalności cielesnej.

Zdj. ilustracyjne (Pixabay)
Policja

Śledczy z komisariatu III prowadzą postępowanie wobec 31-letniego mieszkańca Sosnowca, który jest podejrzany między innymi o uporczywe nękanie, naruszenie nietykalności cielesnej oraz bezprawne pozbawienia wolności swojej byłej dziewczyny.

Mimo wydanego przez prokuratora zakazu kontaktowania i zbliżania się do niej, 31-latek wciąż ją nachodził w domu i w pracy. Ponadto wciąż wydzwaniał do 28-letniej sosnowiczanki i dręczył ją wiadomościami, w których groził jej nawet śmiercią. Swoim zachowaniem doprowadził do tego, że kobieta przez cały czas obawiała się o swoje życie – informuje sosnowiecka komenda.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sosnowieckiego sądu, gdzie podjęto decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Areszt

Może Cię zainteresować:

Napadł na kobietę w Sosnowcu. Ukradł jej złoty łańcuszek i próbował wykorzystać seksualnie. Mężczyzna z Dąbrowy Górniczej aresztowany

Autor: Katarzyna Pachelska

10/10/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Rozbój w Sosnowcu. Weszli do mieszkania 61-latka, ukradli laptop, telefon i biżuterię. Zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia

Autor: Redakcja

29/09/2023