Napadł na kobietę w Sosnowcu. Ukradł jej złoty łańcuszek i próbował wykorzystać seksualnie. Mężczyzna z Dąbrowy Górniczej aresztowany

Złoczyńca próbował skrzywdzić kobietę w Sosnowcu - napadł na nią, zerwał z szyi łańcuszek i próbował wykorzystać seksualnie. Na szczęście mężczyznę szybko namierzyli policjanci.

Zdjęcie ilustracyjne Śląska Policja
Areszt

Mundurowi z komisariatu III w Sosnowcu otrzymali niepokojący telefon od jednej z mieszkanek Sosnowca. Z relacji kobiety wynikało, że nieznany jej mężczyzna napadł na nią, po czym zerwał jej z szyi złoty łańcuszek.

Napad na kobietę w Sosnowcu

Na tym jednak nie poprzestał. Oprócz tego usiłował wykorzystać ją seksualnie. Roztrzęsiona 47-latka natychmiast zaalarmowała o wszystkim policjantów, opisując wygląd mężczyzny, który ją zaatakował.

Mundurowi od razu ruszyli na jego poszukiwania. Niedaleko od miejsca, w którym doszło do zdarzenia, po niespełna godzinie, mundurowi zatrzymali sprawcę – 59-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Odzyskali również skradziony kobiecie łańcuszek.

Napastnik został osadzony w areszcie

Szybko okazało się, że mężczyzna był już znany policjantom, a w przeszłości był także karany za podobne przestępstwa. Po przedstawieniu zarzutów, 59-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Sosnowcu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Bazylika pw. NPM Anielskiej w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Po seksualnym skandalu w Dąbrowie Górniczej: jest raport kościelnej komisji. Diecezja wszczyna procedurę karną wobec ks. Tomasza Z.

Autor: Redakcja

07/10/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Rozbój w Sosnowcu. Weszli do mieszkania 61-latka, ukradli laptop, telefon i biżuterię. Zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia

Autor: Redakcja

29/09/2023

Policja Śląska

Może Cię zainteresować:

Chciał kupić samochód, stracił ponad 770 tysięcy złotych... Na szczęście większość pieniędzy policjantom udało się odzyskać

Autor: Redakcja

27/09/2023