Policyjny pościg w Sosnowcu. 27-letni kierowca z sądowym zakazem i amfetaminą na pokładzie

27-latek uciekał przed policjantami. Szybko się okazało, że miał swoje powody. O jego dalszym losie zadecydują teraz prokuratura i sąd.

arc. Policja
Policyjny poscig sosnowiec 29 lutego 2024

Do zdarzenia doszło w czwartek 29 lutego 2024 r. późnym wieczorem w Sosnowcu. Kierowca osobowego volkswagena nie zatrzymał się do kontroli, więc policjanci z komendy miejskiej ruszyli za nim w pościg. Mundurowi dogonili go przy ul. Bora-Komorowskiego i zatrzymali.

Jak się okazało, zatrzymany 27-latek posiadał czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i najprawdopodobniej kierował samochodem pod wpływem substancji odurzających. Policjanci podczas przeszukania znaleźli w jego samochodzie biały proszek. Wstępne badanie wykazało, że była to amfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecydują teraz prokuratura i sąd.

Bedzinscy policjanci zatrzymali dwoch mezczyzn

Może Cię zainteresować:

Dwaj sosnowiczanie pobili 26-latka z Zawiercia. W Będzinie. Obaj usłyszeli już zarzuty

Autor: Redakcja

29/02/2024

Dąbrowscy policjanci odnaleźli 92-latkę

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Dąbrowy Górniczej odnaleźli zaginioną 92-latkę. Kobieta była wychłodzona i miała uraz głowy. Została przewieziona do szpitala

Autor: Redakcja

19/02/2024

Dabrowa gornicza uciekl z miejsca wypadku 2

Może Cię zainteresować:

Uciekł z miejsca wypadku, teraz poniesie konsekwencje. 64-letni mieszkaniec Sosnowca zatrzymany. Wskutek jego głupoty dwie kobiety zostały poważnie ranne

Autor: Redakcja

13/02/2024