Uciekł z miejsca wypadku, teraz poniesie konsekwencje. 64-letni mieszkaniec Sosnowca zatrzymany. Wskutek jego głupoty dwie kobiety zostały poważnie ranne

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej namierzyli i zatrzymali sprawcę wypadku, który uciekł z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy dwóm poszkodowanym kobietom. 64-latkowi z Sosnowca grozi nawet 12 lat za kratami.

Do wypadku doszło w piątek 9 lutego 2024 r. w Dąbrowie Górniczej. Kierujący osobowym peugeotem, nie zastosował się do przepisów drogowych i nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi poruszającemu się zgodnie z prawem. W wyniku zdarzenia dwie kobiety, pasażerki skody, zostały ranne. Poszkodowane zostały natychmiastowo przewiezione do szpitala, ponieważ ich stan wymagał pilnej interwencji medycznej.

Sprawca uciekł z miejsca wypadku, próbując uniknąć odpowiedzialności. Dąbrowscy śledczy namierzyli go jednak już następnego dnia, w sobotę 10 lutego, zatrzymali i doprowadzili do aresztu. Policjantom pomogły relacje świadków, którzy byli na miejscu zdarzenia oraz nagranie z monitoringu. Sprawcą okazał się 64-letni mieszkaniec Sosnowca. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za popełnione przestępstwo, za które grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Zabojstwo sosnowiec 11 lutego 2024

Może Cię zainteresować:

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem w Sosnowcu-Środuli. Zadźgano starsze małżeństwo. Podejrzany 32-latek zatrzymany

Autor: Redakcja

12/02/2024

Zdj pogladowe poscig ruda slaska

Może Cię zainteresować:

Nocny pościg na ulicach Rudy Śląskiej. Pijana 19-latka kierowała samochodem mając 1,5 promila

Autor: Redakcja

13/02/2024

Kradziez w katowicach zlodzieje ukradli towar za 2000 zl 5

Może Cię zainteresować:

Kradzież w Katowicach. Złodzieje ukradli w Aldi artykuły i alkohol warte 2000 zł. Rozpoznajesz podejrzanych?

Autor: Redakcja

13/02/2024