Dwaj sosnowiczanie pobili 26-latka z Zawiercia. W Będzinie. Obaj usłyszeli już zarzuty

W Będzinie dwaj napastnicy pobili dotkliwie 26-letniego mieszkańca Zawiercia. Zostali już zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty.

Zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w okolicy ulicy 11 Listopada przyjął dyżurny będzińskiej komendy. Na miejsce wysłany został patrol. Policjanci znaleźli leżącego na chodniku mężczyznę, który miał obrażenia głowy. Udzielili mu pomocy i wezwali zespół ratownictwa medycznego. Ranny trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 26-letni mieszkaniec Zawiercia został zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy podbiegli do niego od tyłu i rozbili mu na głowie butelkę. Pobili go, a potem odeszli w kierunku centrum miasta.

– Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, które mogły zarejestrować napastników. Zebrany materiał dowodowy przyczynił się do zatrzymania sprawców, którzy już następnego dnia trafili do policyjnego aresztu – informuje będzińska komenda.

Dwaj napastnicy to sosnowiczanie w wieku 27 i 29 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty. Zostali objęci policyjnym dozorem, mają też zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Dabrowa gornicza uciekl z miejsca wypadku 2

Może Cię zainteresować:

Uciekł z miejsca wypadku, teraz poniesie konsekwencje. 64-letni mieszkaniec Sosnowca zatrzymany. Wskutek jego głupoty dwie kobiety zostały poważnie ranne

Autor: Redakcja

13/02/2024

Policjanci zabezpieczyli miedzy innymi gotówkę

Może Cię zainteresować:

Będzińscy policjanci rozbili grupę przestępczą, która wyłudzała pieniądze na terenie województwa śląskiego. Straty szacowane są na miliony złotych

Autor: Redakcja

08/02/2024