Policjanci z Dąbrowy Górniczej odnaleźli zaginioną 92-latkę. Kobieta była wychłodzona i miała uraz głowy. Została przewieziona do szpitala

Policjanci z Ząbkowic odnaleźli zaginioną 92-letnią kobietę. Mieszkanka Dąbrowy Górniczej była wychłodzona i miała uraz głowy. Trafiła do szpitala.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Dąbrowscy policjanci odnaleźli 92-latkę

Jak informuje dąbrowska komenda, zgłoszenie o zaginięciu 92-letniej kobiety wpłynęło o godzinie 22.20. Policjanci z grupy operacyjno-procesowej komisariatu w Ząbkowicach rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Kobieta została odnaleziona już 10 minut po zgłoszeniu jej zaginięcia.

92-latkę policjanci znaleźli przy torowisku.

– Kobieta była zziębnięta i miała uraz głowy. Okazało się, że wracając z działki rekreacyjnej, podczas przechodzenia przez dzikie przejście przez tory, potknęła się i wywróciła na kamieniach – relacjonują policjanci.

Na miejscu udzielono kobiecie pomocy, po czym przewieziono ją do szpitala.

Mamy nadzieję, że historia ta będzie przykładem dla wszystkich, aby w razie potrzeby nie wahali się skorzystać z pomocy służb mundurowych. Dzięki współpracy mieszkańców z policją możemy skutecznie zapobiegać tragediom i ratować życie – zaznaczają w komendzie.

Bedzin interwencja staw policja

Może Cię zainteresować:

Czwórka chłopców ściągnięta z zamarzniętego stawu. Na szczęście policjanci zdążyli na czas

Autor: Redakcja

18/02/2024

Logan

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Detektyw Logan na tropie. Policyjny pies patrolowo-tropiący odnalazł zaginioną 44-latkę

Autor: Redakcja

06/02/2024