Sosnowiec. Detektyw Logan na tropie. Policyjny pies patrolowo-tropiący odnalazł zaginioną 44-latkę

W poniedziałek, 5 lutego, policjanci z Sosnowca rozpoczęli poszukiwania zaginionej 44-latki. Zaginięcie, około godziny 17, zgłosili jej rodzice. Sprawa zakończyła się szczęśliwie, a w roli głównej wystapił Logan – policyjny pies patrolowo-tropiący.

Fot. Policja Sosnowiec
Logan

Bliscy niepokoili się o 44-letnią mieszkankę Sosnowca, która wyszła z domu około południa i przez kilka godzin nie wracała do swojego mieszkania.

– Rodzina była zaniepokojona, ponieważ kobieta po wypadku samochodowym miała problemy z pamięcią. Policjanci z Sosnowca rozpoczęli jej poszukiwania. Do akcji od razu wkroczył również Logan - policyjny pies patrolowo-tropiący wraz ze swoim opiekunem – informuje sosnowiecka komenda.

Wszystko skończyło się dobrze – rodzice 44-latki nie zdążyli jeszcze wrócić do domu z komisariatu, gdy Logan podjął trop i doprowadził policjantów do... mieszkania zaginionej kobiety. Jak się okazało mieszkanka Sosnowca sama wróciła do domu.

Była cała i zdrowa, a widok Logana, który wywęszył jej obecność, szczerze ją zaskoczył i absolutnie ucieszył! – podkreślają policjanci.

Fot. Policja Sosnowiec
Tomasz obwioslo policjant pomogl kobiecie w trakcie zakupow

Może Cię zainteresować:

Policjantem jest się zawsze. Tomasz Obwiosło w trakcie zakupów zauważył mdlejącą kobietę i udzielił pomocy

Autor: Redakcja

25/01/2024

Policjanci odnaleźli 16-latkę

Może Cię zainteresować:

Sosnowieccy policjanci odnaleźli 16-latkę, która zgubiła się w lesie. Wyziębiona nastolatka trafiła do szpitala

Autor: Redakcja

28/12/2023