Sosnowieccy policjanci odnaleźli 16-latkę, która zgubiła się w lesie. Wyziębiona nastolatka trafiła do szpitala

Policjanci z Sosnowca, współpracując z innymi służbami, odnaleźli 16-latkę, która zgubiła się w lesie w okolicach Kolonii Cieśle. Nastolatka trafiła do szpitala.

Fot. Policja Sosnowiec
Policjanci odnaleźli 16-latkę

W środę, 27 grudnia, w godzinach popołudniowych sosnowieccy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 16-letniej dziewczyny. Jak wynikało ze zgłoszenia, nastolatka zgubiła się w lesie, a jej życie i zdrowie mogły być zagrożone. Rozpoczęły się poszukiwania, w które zaangażowane były także inne służby.

– Z treści zawiadomienia wynikało, że dziewczynka zgubiła się w lesie w okolicach Kolonii Cieśle, o czym poinformowała telefonicznie rodzinę. Miała problemy z poruszaniem się i nie potrafiła odnaleźć drogi powrotnej, co przy panujących obecnie warunkach atmosferycznych mogło doprowadzić do tragedii – informuje sosnowiecka komenda.

W poszukiwania zaangażowano wielu policjantów, ale także inne służby. Jak podkreślają w komendzie, wykorzystano „wszystkie dostepne narzędzia”. Ostatecznie nastolatka została odnaleziona niedługo po zgłoszeniu zaginięcia. W związku z tym, że 16-latka była wyziębiona, trafiła do szpitala.

48-latek został zatrzymany przez dąbrowskich policjantów

Może Cię zainteresować:

48-latek z zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. Policjanci znaleźli amfetaminę na działce letniskowej

Autor: Redakcja

22/12/2023

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę niewyjaśnionej zbrodni z 2017 roku

Może Cię zainteresować:

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę zbrodni sprzed sześciu lat. 31-latek z Czeladzi usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Autor: Redakcja

20/12/2023