Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę zbrodni sprzed sześciu lat. 31-latek z Czeladzi usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę niewyjaśnionej zbrodni z 2017 roku. Ustalili sprawcę brutalnego zabójstwa 55-letniego mężczyzny i zatrzymali go. 31-latek usłyszał zarzut, a sosnowiecki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Fot. Policja Sosnowiec
Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę niewyjaśnionej zbrodni z 2017 roku

Do brutalnego zabójstwa 55-letniego mężczyzny doszło jesienią 2017 roku w Czeladzi. Prowadzone wówczas postępowanie nie pozwoliło na wykrycie sprawcy tego zdarzenia, ale od dłuższego czasu czynności operacyjne prowadzili w tej sprawie policjanci z wydziału kryminalnego sosnowieckiej komendy.

Po przeprowadzeniu szczegółowych czynności, sosnowieccy kryminalni ustalili, kto stoi za tą zbrodnią. W efekcie zatrzymali niczego nie spodziewającego się 31-letniego mężczyznę w jego mieszkaniu, w Czeladzi – informuje sosnowiecka komenda.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany mieszkaniec Czeladzi usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. 31-latek przyznał się do jego popełnienia. Sosnowiecki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Policjanci zabezpieczyli marihuanę kokainę i grzyby halucynogenne

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: kokaina, marihuana, grzyby halucynogenne zabezpieczone przez policjantów. 28-latek usłyszał już zarzuty

Autor: Redakcja

19/12/2023

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy jpg

Może Cię zainteresować:

Miał ponad 1600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zatrzymali 55-latka z Sosnowca

Autor: Redakcja

01/12/2023