Ktoś wygrał duże pieniądze w Eurojackpot w Sosnowcu! I to nawet nie zdobywając głównej nagrody

Jak informuje Totalizator Sportowy, wczorajsze (30 stycznia 2024 r.) losowanie Eurojackpot, czyli ogólnoeuropejskiej loterii, okazało się szczęśliwe dla gracza, który obstawił odpowiednie numery w Sosnowcu. Wiadomo nawet, w której kolekturze zagrał.

Eurojackpot

We wtorek rozwiązał się worek z wysokimi wygranymi. Padły „szóstki” w Lotto i Lotto Plus, a także znaczna wygrana w Eurojackpot.

Wygrana w Eurojackpot w Sosnowcu. Ktoś zgarnął ponad 2 mln zł (przed opodatkowaniem, oczywiście)

Nas najbardziej interesuje ta ostatnia wygrana, bo okazuje się, że we wczorajszym losowaniu Eurojackpot padła jedna wysoka polska wygrana (III stopień, czyli nawet nie główna wygrana). Było to 2 062 532,20 odnotowane w Sosnowcu. Gracz odwiedził kolekturę przy ul. Wojska Polskiego 30A w dzielnicy Niwka. Sam wytypował szczęśliwe liczby. A oto te, które wylosowano we wtorek w Eurojackpot: 10, 12, 15, 46, 48 oraz 9, 11.

Tego samego dnia w Białymstoku ktoś wygrał główną nagrodę w Lotto. Najmłodszy stażem „szóstkowicz” zagrał w lokalnym punkcie LOTTO przy ul. Wysockiego 67 (Carrefour). Kupił tu zakład Lotto na chybił trafił. Tyle wystarczyło, żeby wygrać niemal 9,5 mln złotych. Oto liczby, które zostały wylosowane 30 stycznia: 6, 7, 32, 40, 43, 49.

Milion złotych to główna wygrana w Lotto Plus, którą może się już cieszyć osoba goszcząca niedawno w kolekturze przy ul. Podhalańskiej 2B w Rabce-Zdroju. Szczęście przyniosły jej te liczby: 2, 3, 8, 16, 32, 37, które nowy Lottomilioner sam wybrał. Dodajmy, że w punkcie LOTTO przy ul. Podhalańskiej 2B padła już w 2015 roku „szóstka” w Lotto Plus.

Skrzyżowanie Wileńskiej Minerów Łukasiewicza w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Nowe rondo powstanie w Sosnowcu. Za 5,8 mln złotych. Ułatwi dojazd do wschodnich dzielnic miasta

Autor: Redakcja

30/01/2024

Dron w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: dron pomoże w walce ze smogiem? Kontroluje poziom szkodliwych pyłów, które mogą wydobywać się z kominów

Autor: Redakcja

30/01/2024

Sosnowiec remont warszawska koscielna

Może Cię zainteresować:

Zamiast słupków będą drzewa. Dwie ulice Sosnowca zazielenią się już na wiosnę

Autor: Urszula Gołkowska

27/01/2024