Dąbrowa Górnicza: park rozrywki stanie przy Centrum Handlowym Pogoria. Będzie działać przez dziesięć dni

W piątek, 12 kwietnia, przed Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej otwarty zostanie Park Rozrywki Smokoland. Kolejki, karuzele, w tym duża karuzela łańcuchowa, autodrom, strzelnica, a dla najmłodszych między innymi samoloty, eurobungee czy dmuchańce działać będą przez dziesięć dni.

Mat. Park Rozrywki Smokoland
Park Rozrywki Smokoland

To nie pierwsza wizyta tego parku rozrywki w Dąbrowie Górniczej – poprzednio Smokoland przyjechał do miasta we wrześniu 2022 roku. To rodzinny park rozrywki, który powstał z myślą właśnie o rodzinach z dziećmi, ale także o dorosłych. – Najbliższe dni przed naszym centrum będą bez wątpienia wyjątkowo radosne i rozrywkowe. Zapraszamy do dobrej zabawy wszystkich mieszkańców – zachęca Karolina Imiolska, marketing manager CH Pogoria.

Park rozrywki w Dąbrowie Górniczej będzie działał od 12 do 21 kwietnia. Oferuje kilkanaście atrakcji, w tym karuzele rodzinne, ekstremalne – między innymi ekstremalną karuzelę Mars, dużą karuzelę łańcuchowę, autodrom, strzelnicę, automaty siłowe, rzuty do puszek, będą też różnego rodzaju konkursy. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali samoloty, filiżanki, euro bungee czy dmuchańce. – To będzie 10 dni naprawdę dobrej zabawy – zapowiada Elżbieta Strasz, organizator wydarzenia.

Dodajmy, że park rozrywki przy CH Pogoria będzie czynny od 12 do 21 kwietnia, w dni robocze od 13 do 20, a w weekendy – od 11 do 20. Bilety można kupić na miejscu – w kasach.

Montaż koła widokowego w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Diabelski młyn przed Pałacem Kultury Zagłębia. Trwa montaż urządzenia. „Już niebawem będziemy mogli spojrzeć na Dąbrowę Górniczą z wysokości 32 metrów”

Autor: Redakcja

26/05/2023

CH Pogoria

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: akcja „Śląskie dla Kobiety” w CH Pogoria. Rozmowy o zdrowiu, pokazy kulinarne, modowe i nie tylko

Autor: Redakcja

15/03/2024

Pogoriowa Pasieka Miodna

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza. Cztery drewniane ule stanęły przy centrum handlowym. Pomieszczą nawet do 200 tysięcy pszczół!

Autor: Redakcja

22/05/2023