Cheerleaderki z Sosnowca marzą o wyjeździe na Mistrzostwa Hollywood Crown w USA. Możemy im w tym pomóc

Zespół Skandal z Sosnowca na scenie tanecznej znany jest od 30 lat, zdobywając liczne nagrody na Mistrzostwach Polski i Europy. Teraz przed dziewczynami kolejne wyzwanie – Mistrzostwa Hollywood Crown w USA i konieczność zebrania środków na wyjazd. Możemy im pomóc!

Zespol skandal sosnowiec

Jak podkreślają tancerki w opisie zrzutki, ten wyjazd to spełnienie marzeń każdej cheerleaderki, nie tylko z powodu możliwości konkurowania z najlepszymi zespołami na świecie, ale zobaczenie na własne oczy kolebki cheerleadingu. To również zaszczyt reprezentować Polskę i Sosnowiec na zawodach o takiej randze.

Niestety, jak w wielu sportowych przypadkach, koszty wyjazdu przerastają możliwości finansowe tancerek. Dziewczyny razem ze swoimi rodzicami założyły zbiórkę, która pokryje koszty przelotu do USA całej grupy.

„Z Waszą pomocą, może nam się udać. Liczy się każda złotówka! Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!” – piszą tancerki. - Ten wyjazd to spełnienie marzeń każdej cheerleaderki, nie tylko z powodu możliwości konkurowania z najlepszymi zespołamina świecie, ale również z powodu możliwości zobaczenia na własne oczy światowej kolebki cheerleadingu. To również ogromny zaszczyt móc reprezentować Polskę i miasta Sosnowiec na zawodach o takiej randze - dodają.

Wpłaty możecie dokonać przez portal zrzutka.pl Na razie udało się zebrać 1 676 z 15 000 zł.

Egzotarium sosnowiec 36

Może Cię zainteresować:

Po egzotykę nie do Dubaju czy Tajlandii, ale do Sosnowca. Otwarcie Egzotarium już 2 grudnia. Zobaczcie zdjęcia tego miejsca!

Autor: Katarzyna Pachelska

25/11/2023

Dąbrowski bus dla seniora

Może Cię zainteresować:

Bus dla seniora w Dąbrowie Górniczej. Transport zamówić można przez telefon. Ile będzie kosztować usługa?

Autor: Redakcja

22/11/2023

ArcelorMittal

Może Cię zainteresować:

Postoje w sosnowieckim oddziale ArcelorMittal Poland. Jak wyjaśniają w AMP, to efekt trudnej sytuacji rynkowej

Autor: Redakcja

21/11/2023