Włamanie do pojazdu dostawczego w Sosnowcu. Sprawcy ukradli pieniądze z samochodu. Rozpoznajesz podejrzanych?

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch podejrzanych, którzy mieli włamać się do pojazdu dostawczego i ukraść pieniądze. Jeśli masz informacje, pilnie skontaktuj się z mundurowymi.

Do zdarzenia doszło 12 marca 2024 r. na terenie sklepu wielkopowierzchniowego przy ul. Wspólnej w Sosnowcu. Dwóch mężczyzn włamało się do zaparkowanego przy ul. Wspólnej pojazdu dostawczego IVECO, z którego zabrali pieniądze. W toku postępowania uzyskano wizerunek sprawców z zapisu kamer monitoringu.

Jeden z mężczyzn szczupłej budowy ciała, ubrany w niebieską kurtkę deszczową z kapturem, czarne spodnie dresowe i ciemne buty sportowe. Drugi ubrany czarną kurtkę, bluzę z kapturem, spodnie jeansowe - niebieskie, buty sportowe ciemnego koloru i czerwoną czapkę.

Sosnowieccy śledczy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu podejrzanych. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu: 47 8520100 lub 47 8520 130.
Bedzin pijany kierowca pasazer z listem gonczym 1

Może Cię zainteresować:

Pijany kierowca z potrójnym zakazem prowadzenia szusował po Będzinie. Pasażer poszukiwany listem gończym

Autor: Redakcja

24/04/2024

Narkotyki sosnowiec 02

Może Cię zainteresować:

Mocne uderzenie policjantów z Sosnowca w narkobiznes. Zatrzymano dwóch mieszkańców miasta

Autor: Katarzyna Pachelska

23/04/2024

Policja pirat drogowy

Może Cię zainteresować:

Pirat drogowy w Sosnowcu zatrzymany. Stracił prawo jazdy, zapłaci też spory mandat

Autor: Redakcja

20/04/2024