Pijany kierowca z potrójnym zakazem prowadzenia szusował po Będzinie. Pasażer poszukiwany listem gończym

Trzeba przyznać, że panowie nieźle się dobrali. Jeden z potrójnym zakazem prowadzenia, drugi poszukiwany listem gończym. Obaj trafili już w ręce mundurowych.

Pijany kierowca z potrójnym zakazem

Patrol będzińskiej drogówki został skierowany na interwencję w okolicy ul. Mazowieckiego, gdzie nietrzeźwy kierowca miał poruszać się samochodem osobowym marki Opel. Po dotarciu na miejsce zgłoszenia mundurowi zastali opuszczony samochód.

Szybko ustalono, że kierował nim 58-letni mieszkaniec Będzina, który podróżował z trzema pasażerami. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna posiada aż trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydane przez sądy w Chrzanowej, Kolbuszowej i Będzinie.

Pasażer poszukiwany listem gończym

Podczas czynności podjętych czynności przez stróżów prawa okazało się również, że pasażer opla, 39-letni obywatel Ukrainy, jest poszukiwany listem gończym. Samochód odholowano, a dwaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Następnego dnia poszukiwany 39-latek został przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary, a 58-letni podejrzany usłyszał zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Narkotyki sosnowiec 02

Może Cię zainteresować:

Mocne uderzenie policjantów z Sosnowca w narkobiznes. Zatrzymano dwóch mieszkańców miasta

Autor: Katarzyna Pachelska

23/04/2024

Policja pirat drogowy

Może Cię zainteresować:

Pirat drogowy w Sosnowcu zatrzymany. Stracił prawo jazdy, zapłaci też spory mandat

Autor: Redakcja

20/04/2024

Sosnowieccy policjanci przejęli spore ilości narkotyków

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: duże ilości środków odurzających znaleźli policjanci w mieszkaniu w Milowicach. 35-letni sosnowiczanin trafił do aresztu

Autor: Redakcja

17/04/2024