W Sosnowcu będą kręcić sceny do serialu o kibicowskiej społeczności. Statyści poszukiwani, podano stawki. Uwaga na utrudnienia w ruchu

W niedzielę, 4 czerwca, MKM Studio będzie w Sosnowcu realizować zdjęcia do nowego serialu „Kibic” dla jednej z platform streamingowych, który ma opowiadać o społeczności kibicowskiej. Poszukiwani są statyści do ról kibiców, policjantów i nie tylko.

Fot. FB/ ArcelorMittal Park - ZPS Sosnowiec
MKM Studio poszukuje statystów do roli kibiców

Serdecznie zapraszamy na statystowanie panie i panów w wieku 16-65 lat, którzy jako statyści wcielą się w postacie kibiców na stadionie, policjantów, ratowników medycznych, zabezpieczenia meczu oraz przechodniów – wyjaśniają w MKM Studio. Serial „Kibic” ma opowiadać o społeczności kibicowskiej, a producenci zapraszają wszystkich chętnych nie tylko z Sosnowca, ale i okolic. Dodajmy, że ekipa filmowa pojawi się także w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie w dniach 8-12 czerwca prowadzić będzie nabór kobiet i mężczyzn w wieku 16-65 lat do ról kibiców na stadionie, policjantów, ratowników, a także osób zabezpieczających meczu i przechodniów.

Plan naboru statystów na poszczególne dni w Sosnowcu:

  • 3 czerwca, mężczyźni w wieku 16-50 lat jako kibice,
  • 4 czerwca, mężczyźni w wieku 16-50 lat jako kibice oraz kobiety i mężczyźni w wieku 16 -65 lat jako przechodnie,
  • 5 czerwca, kobiety i mężczyźni w wieku 25-65 lat z własnymi samochodami.

Jak zapowiadają w MKM Studio, stawka za dzień zdjęciowy to 130 zł netto, zaś w przypadku statysty z samochodem – 180 zł netto. – Zapewniamy niesamowite przeżycia i wspaniałą, niezapomnianą przygodę – dodają. Jak zostać statystą? – Zgłoszenia z dopiskiem KIBIC, zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: adam@mkmstudiofilm.pl Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie – informuje MKM Studio.

W niedzielę, 4 czerwca, będą realizowane zdjęcia w Sosnowcu. W związku z tym dojdzie do utrudnień w ruchu i – jak zapowiada Zarząd Transportu Metropolitalnego – także zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okolicach wiaduktu kolejowego przy Rondzie Praw Kobiet w Sosnowcu. W godzinach 8-18 utrudnienia wystąpią w rejonie przejazdu pod wiaduktem kolejowym znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego. Przejazd pod wiaduktem zostanie zamknięty w kierunku drogi S86. Zostanie także zamknięty wewnętrzny pas pod wiaduktem w kierunku z S86 w stronę centrum Sosnowca.

W związku z tym obowiązywać będą tymczasowe rozkłady jazdy, zmienią się także trasy niektórych linii:

  • M4, 808, 835 i T-15 w kierunku Katowic,
  • M17 w kierunku Bytomia,
  • 723 w kierunku Czeladzi,
  • 299 w kierunku Szpitala Wojewódzkiego.

Dodajmy, że w tym czasie z obsługi wyłączony zostanie przystanek autobusowy Sosnowiec Piłsudskiego/Sobieskiego 01.

Kicia kocia centrum zdrowia dziecka sosnowiec 14

Może Cię zainteresować:

Kicia Kocia rozbawiła małych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu

Autor: Katarzyna Pachelska

01/06/2023

Mrozu

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec Fun Festival 2023: trzy dni grania w ArcelorMittal Park. Znana jest już pełna lista wykonawców

Autor: Redakcja

31/05/2023