Uszkodzone samochody, kradzieże, groźby. 54-letni sosnowiczanin usłyszał już zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

W sosnowieckiej dzielnicy Zagórze dochodziło ostatnio do uszkodzeń samochodów i kradzieży. Mieszkańcy zgłaszali też przypadki gróźb. Policjanci z komisariatu III zatrzymali 54-latka, który usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Fot. Policja Sosnowiec
54-latek został zatrzymany przez sosnowieckich policjantów

W ciągu ostatnich kilkunastu dni policjanci otrzymali sporo zgłoszeń od mieszkańców Zagórza. Zgłoszenia dotyczyły najczęściej uszkodzenia samochodów, ale także przypadków kradzieży oraz gróźb.

Śledztwo przyniosło skutek – policjanci szybko ustalili, że za tymi wszystkimi uciążliwymi przestępstwami stoi jedna osoba. Sprawcą okazał się 54-latek. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty za popełnienie łącznie dziesięciu przestępstw. Jak się okazało, 54-latek miał już wcześniej zatargi z prawem i był karany.

Prokurator nadzorujący postępowanie zdecydował się na złożenie wniosku o tymczasowy areszt dla zatrzymanego. Przychylił się do tego Sąd Rejonowy w Sosnowcu i w rezultacie 54-latek spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące.

46-letnia kobieta usiłowała przekupić policjantów

Może Cię zainteresować:

Jeździła bez uprawnień, a kiedy została zatrzymana podała dane... swojej córki. Usiłowała też przekupić policjantów

Autor: Redakcja

22/09/2023

W mieszkaniu policjanci znaleźli niemal 300 porcji marihuany

Może Cię zainteresować:

52-letni mieszkaniec Sosnowca miał w mieszkaniu niemal 300 porcji marihuany. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I

Autor: Redakcja

21/09/2023