52-letni mieszkaniec Sosnowca miał w mieszkaniu niemal 300 porcji marihuany. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 52-latka, który posiadał znaczne ilości marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Fot. Policja Sosnowiec
W mieszkaniu policjanci znaleźli niemal 300 porcji marihuany

We wtorek, w centrum Sosnowca, kryminalni z komisariatu I wpadli na trop mężczyzny, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczne ilości marihuany.

Gdy mundurowi pojawili się w drzwiach lokalu, od razu wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. 52-letni mieszkaniec Sosnowca przyznał, że posiada w mieszkaniu tę substancję – informuje sosnowiecka komenda.

Jak się okazało, w mieszkaniu znajdowało się niemal 300 działek marihuany. 52-latek został objęty policyjnym dozorem, dostał również zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu teraz kara więzienia.

Policja sosnowiec zatrzymanie

Może Cię zainteresować:

Miał odsiedzieć rok, teraz grozi mu dekada w więzieniu. Policjanci znaleźli u niego narkotyki

Autor: Redakcja TG

17/09/2023

Policjanci z Będzina przejęli broń i narkotyki

Może Cię zainteresować:

Broń, w tym karabiny maszynowe, a także narkotyki warte ponad milion złotych przechwycili policjanci z Będzina. Trzy osoby zatrzymane, ale na tym nie koniec

Autor: Redakcja

14/09/2023