To już siódma edycja akcji „Loteria PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu”. Do wygrania 20 rowerów trekkingowych

Już po raz siódmy organizowana jest akcja „Loteria PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu”. Osoby, które złożą zeznanie podatkowe w Sosnowcu mają szansę wygrać jeden z dwudziestu rowerów trekkingowych.

PIT

Od 17 kwietnia do 30 czerwca można zgłosić się do udziału w akcji "Loteria PIT-rozlicz podatek w Sosnowcu”. Akcja przeznaczona jest dla osób, które rozliczały swój podatek w Sosnowcu. W tym roku do wygrania jest 20 rowerów trekkingowych Romet Wagant 4.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2023. Jak co roku należy pamiętać aby złożyć PIT za 2022 rok w sosnowieckim urzędzie skarbowym oraz wskazać Sosnowiec jako miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym. Losowanie laureatów odbędzie się 14 lipca 2023 roku – mówi Anna Mastalerz z Wydziału Rozwoju i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego.

Konkertna liczba osób, które zapisało się do tegorocznej akcji zostanie podana po 30 czerwca 2023 roku. W minionym roku w loterii wzięło udział 5248 mieszkańców, z których 519 to były osoby po raz pierwszy rozliczające podatek dochodowy w Sosnowcu.

Jak zarejestrować się w loterii PIT?

By wziąć udział w Loterii należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jak informuje Urząd Miejski w Sosnowcu, można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest wysyłanie zgłoszenia w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii www.pitwsosnowcu.pl lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie papierowej i wrzucenie go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20 (Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich zgód, aby zgłoszenie było ważne)

  Regulamin loterii jest dostępny na stronie sosnowieckiego magistratu.

  „Loteria PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu"

  Może Cię zainteresować:

  W „Loterii PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu" do wygrania są rowery i hulajnogi

  Autor: Paulina Gałbas

  06/04/2022

  Polska zagra z Niemcami w Sosnowcu

  Może Cię zainteresować:

  Polska – Niemcy w ArcelorMittal Parku i komplet widzów na trybunach? Bilety na mecz rozeszły się w kilkadziesiąt minut

  Autor: Redakcja

  25/05/2023