W „Loterii PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu" do wygrania są rowery i hulajnogi

Ruszyła 6. edycja „Loterii PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu". Do wygrania są m.in. rower elektryczny oraz hulajnogi. Zgłoszeń można dokonywać do 31 maja 2022 roku.

Pixabay
„Loteria PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu"

Akcja „Loteria PIT - rozlicz podatek w Sosnowcu" organizowana jest w celu przyciągnięcia nowych, ale również zatrzymania obecnych mieszkańców miasta. Sosnowiec w ten sposób chce pokazać, że pozytywnie przyczynia się do trendów demograficznych i warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

Zgłoszenia

Zgłoszeń do loterii można dokonywać do 31 maja 2022 roku, aby wziąć udział PIT za 2021 roku złożyć trzeba w sosnowieckim urzędzie skarbowym oraz wskazać Sosnowiec jako miejsce zamieszkania w zeznaniu podatkowym. Finał loterii odbędzie się 9 czerwca 2022 roku.

Zapisać można się na dwa sposoby:

  • wysyłając zgłoszenie w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii;
  • wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej, a następnie wrzucając go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20.

Nagrody

W 6. edycji loterii do wygrania jest rower elektryczny, hulajnogi, rowery trekkingowe i vouchery do sklepu rowerowego. W ubiegłym roku dopuszczonych głosów było aż 5469.

833 osoby, które wzięły udział w loterii w ubiegłym roku po raz pierwszy rozliczyło podatek w Sosnowcu. Zobaczymy jak będzie w tym roku. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w loterii. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.