Tańsze wejściówki na lodowisko przy ulicy 11 Listopada. Ze zniżek można skorzystać dzięki Sosnowieckiej Karcie Mieszkańca

Na początku grudnia uruchomione zostało sztuczne lodowisko przy ulicy 11 Listopada. Dzięki wprowadzeniu Sosnowieckiej Karty Mieszkańca sosnowiczanie mogą skorzystać z niego, płacąc symboliczną kwotę. Lodowisko czynne jest codziennie przez jedenaście godzin.

UM w Sosnowcu
Lodowisko 11 Listopada

Lodowisko przy ulicy 11 Listopada po raz kolejny otwarło się na sezon zimowy. Obiekt idealnie sprawdza się podczas świątecznej przerwy zimowej, kiedy to dzieci i młodzież mają wolne od szkoły. W tym roku, dzięki funkcjonującemu od początku grudnia programowi Sosnowieckiej Karty Miejskiej, korzystający z obiektu zapłacą mniej.

– Bilety na lodowisko są w bardzo atrakcyjnej cenie. Z Sosnowiecką Kartą Mieszkańca koszt biletu to zaledwie 2 zł na cały czas pobytu od 9.00 do 15.00) oraz 4 zł za okres od 16.00 do 21.00). Bez karty odpowiednio 4 i 6 zł. Istnieje możliwość stworzenia dostępu indywidualnie ze swojego smartfonu wyjaśnia Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Dzieci do lat 7 mają możliwość wejścia wraz z opiekunem bezpłatnie, natomiast koszt wejściówki dla osoby niepełnosprawnej to 1 zł.

Limit na lodowisku

Lodowisko czynne jest codziennie od godziny 9:00 do 15:00 oraz od 16:00 do 21:00. Pomiędzy godziną 15 a 16 trwa przerwa techniczna. Na lodowisku ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa wyznaczony został limit osób jednocześnie może korzystać z niego 45 osób. Ważna informacja dla korzystających z obiektu nie ma wypożyczalni sprzętu.

ŻeromPark

Może Cię zainteresować:

Sosnowiecka Karta Miejska będzie obowiązywać od 1 grudnia. Z jakich zniżek będzie można skorzystać?

Autor: Martyna Urban

25/11/2022

Blees transport

Może Cię zainteresować:

Nocna komunikacja miejska w Sosnowcu – zamiast tramwaju transport na telefon. Działa już druga linia

Autor: Urszula Gołkowska

24/12/2022

czytaj więcej:

Wrzesinski konrad zaglebie sosnowiec2

Zagłębie bierze piłkarzy z Ekstraklasy i po przejściach

Mega Paka dla Dzieciaka Sonowiec

„Mega Paka dla Dzieciaka”. Dom dziecka obdarowany przez ZPS

Sobczak szymon zaglebie

Strzelał najwięcej, więc zesłano go do rezerw

Koszykowka dabrowa

Do niespodzianki zabrakło jednego rzutu. Dąbrowianie w dołku

Zs

Zagłębie wróciło do Sosnowca bez zwycięstwa

Zs

Piłkarze już budują formę. Kto jeszcze wzmocni Zagłębie?

Soccer g6bfc76006 1280

Zagłębie w coraz trudniejszej sytuacji. II liga w Sosnowcu?