Sosnowiec: dokonał kradzieży sklepie, pracownikom groził śmiercią. 42-latek wkrótce stanie przed sądem

Zuchwałej kradzieży dokonał 42-latek w jednym z sosnowieckich sklepów. Kiedy chciał uciec personel zablokował wyjście, a do akcji wkroczył będący w sklepie policjant po służbie.

Zdj. ilustracyjne
Policja

We wtorek, około południa, w jednym ze sklepów przy ul. Frankiewicza w Sosnowcu 42-letni mężczyzna, po zuchwałej kradzieży w sklepie, próbował opuścić linie kas.

– Gdy okazało się, że personel sklepu zablokował wyjście, złodziej wpadł w furię i grożąc pracownikom śmiercią zaczął kopać w drzwi. Świadkiem tego agresywnego zachowania był oficer dyżurny z komisariatu III w Sosnowcu, który mając na względzie bezpieczeństwo pracowników, wylegitymował się, a następnie zatrzymał agresora. Po chwili na miejsce przyjechał patrol z wydziału prewencji, który ostatecznie zajął się agresywnym mężczyzną – informuje sosnowiecka komenda.

Decyzją Prokuratury Rejonowej w Sosnowcu 42-letni mieszkaniec Sosnowca został objęty dozorem policyjnym. Wkrótce stanie przed sądem.

Dąbrowscy policjanci zatrzymali 40-latka i przejęli znaczne ilości narkotyków

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: 40-latek posiadał środki odurzające o czarnorynkowej wartości przekraczającej 2,5 mln złotych. Trafił już do aresztu na trzy miesiące

Autor: Redakcja

16/05/2024

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków, zatrzymani zostali dwaj mężczyźni

Autor: Redakcja

15/05/2024

Policjant zatrzymał sklepowego złodzieja

Może Cię zainteresować:

Policjant z Dąbrowy Górniczej miał dzień wolny, ale ruszył w pościg za sklepowym złodziejem. Skradziony towar został odzyskany

Autor: Redakcja

14/05/2024