Dąbrowa Górnicza: 40-latek posiadał środki odurzające o czarnorynkowej wartości przekraczającej 2,5 mln złotych. Trafił już do aresztu na trzy miesiące

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających o czarnorynkowej wartości przekraczającej 2,5 miliona złotych!

Dąbrowscy policjanci wpadli na trop 40-latka. Mężczyzna w mieszkaniu, a także w pomieszczeniu gospodarczym przechowywał znaczne ilości narkotyków, których czarnorynkowa wartość oszacowana została na ponad 2,5 miliona złotych!

Dzięki temu na rynek nie trafi niemal 60 kilogramów różnego rodzaju narkotyków, między innymi amfetaminy, marihuany, kokainy, a także 60 litrów substancji mogacej służyć do produkcji środków odurzajacych.

– Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dąbrowianinowi zarzutów posiadania oraz wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających – informuje dąbrowska komenda.

Decyzją sądu – na wniosek prokuratora, 40-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków, zatrzymani zostali dwaj mężczyźni

Autor: Redakcja

15/05/2024

Przejęte narkotyki

Może Cię zainteresować:

Kryminalni z Sosnowca przejęli ponad 4 kilogramy narkotyków. I to jednego dnia

Autor: Redakcja

09/05/2024

Policja

Może Cię zainteresować:

Będzin: 26-latek przechowywał w mieszkaniu środki odurzające. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, grozi mu więzienie

Autor: Redakcja

02/05/2024