Śmiertelny wypadek w Sosnowcu. Zginął motocyklista, któremu kierujący autem nie ustąpił pierwszeństwa

Dzisiaj, w sobotę 22 czerwca 2024 r. rano doszło w Sosnowcu do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego. Zginął 61-letni motocylista.

Policja Śląska
Wypadek smiertelny sosnowiec 22 czerwca 2024

Komenda Miejska Policji z Sosnowca informuje, że pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczynę oraz okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło dzisiaj, w sobotę 22 czerwca 2024 r., ok. godz. 8.00 rano przy skrzyżowaniu ul. Okólnej z Grota-Roweckiego w Sosnowcu.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że mężczyzna kierujący renault wyjeżdżając z ul. Okólnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 61-letniemu kierującemu motocyklem marki Honda. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie niestety po kilku godzinach zmarł.

- Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. Kierowco, przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze upewnij się, że nie spowodujesz zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Motocyklisto, przestrzegaj obowiązujących limitów prędkości i jedź zgodnie z przepisami - proszą sosnowieccy policjanci
Zatrzymanie skazany sosnowiec

Może Cię zainteresować:

Sprawca rozboju, mieszkaniec Sosnowca, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ale policjanci i tak go złapali

Autor: Katarzyna Pachelska

18/06/2024

Policja noc pogladowe

Może Cię zainteresować:

Tragedia w Sosnowcu. Trzech małoletnich bandytów zakatowało 28-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Autor: Redakcja

13/06/2024

Policja

Może Cię zainteresować:

Pijany kierowca miał ponad 2,5 promila. Został zatrzymany dzięki reakcji świadka. „Jego działania zapobiegły potencjalnej tragedii”

Autor: Redakcja

05/06/2024