Prawie 1500 zarzutów dla mieszkanki Będzina. Kobieta handlowała podróbkami w internecie

Policjanci z komendy w Będzinie zatrzymali kobietę, która sprzedawała akcesoria do telefonów z podrobionymi znakami towarowymi. Kobiecie postawiono 1490 zarzutów. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

Zdj. ilustracyjne
Podróbki Będzin

Mieszkanka Będzina sprzedawała podrobione akcesoria do telefonów

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z będzińskiej komendy dotarli do 30-letniej kobiety, która za za pośrednictwem popularnego portalu sprzedażowego, oferowała klientom towar niezgodny z opisem. Produkty, które sprzedawała mieszkanka Będzina w postaci etui do telefonów, posiadały podrobione znaki towarowe producentów.

Kobieta do sprzedaży wykorzystywała dwa konta na znanym portalu sprzedażowym. Mundurowi ustalili, że spośród oferowanych przez będziniankę akcesoriów do telefonów, prawie 1500 stanowiły podróbki.

Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu postawiono 30-letniej kobiecie aż 1490 zarzutów podrobionych znaków towarowych oraz sprzedaży opatrzonych nimi towarów, z czego uzyskiwała stały dochód. Mieszkance Będzina grozi kara do 5 lat więzienia.

Cementownia grodziec lorenz 1

Może Cię zainteresować:

Hej, producenci serialu "The Last of Us"! Kolejny sezon możecie nagrać tu, w Cementowni Grodziec

Autor: Katarzyna Pachelska

17/04/2023

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu jpg

Może Cię zainteresować:

„Klasyka Od-Nowa”. W Będzinie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek. Klasyczne baśnie i ballady w nowoczesnej aranżacji

Autor: Redakcja

13/04/2023