Policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy chcieli zastraszyć pokrzywdzonego przed salą rozpraw. Jak się okazało, para miała więcej na sumieniu

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 35-letniego mężczyznę i 41-letnią kobietę – para usiłowała zastraszyć pokrzywdzonego przed salą rozpraw. Jak się szybko okazało, nie był to jedyny występek zatrzymanej pary.

Zatrzymany 35 latek będzie też odpowiadał za posiadanie narkotyków jpg

O sytuacji przed salą rozpraw dyżurnego dąbrowskiej komendy poinformował sąd. Na miejscu kryminalni zatrzymali 35-letniego mężczyznę i 41-letnią kobietę za zastraszanie pokrzywdzonego, który czekał przed salą rozpraw na posiedzenie sądu.

W wyniku analizy monitoringu wideo, udało się zidentyfikować i aresztować parę podejrzewaną o te działania. Mieszkańcy naszego miasta zostali zatrzymani w ich domu, w jednej z zielonych dzielnic Dąbrowy Górniczej – informują policjanci.

Nie był to jednak koniec tej historii. Podczas przeszukania mieszkania podejrzanego policjanci przejęli niemal 500 porcji amfetaminy.

Jak się okazało, mężczyzna handlował i udzielał narkotyki innym osobom. Oboje zatrzymani w tej sprawie staną przed sądem, aby odpowiedzieć za swoje czyny. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie łącznie aż 7 zarzutów za posiadanie znacznych ilości narkotyków, udzielanie narkotyków innym osobom i nakłanianie osoby groźbą do wycofania zarzutów – podkreślają w komendzie.

35-latek, na wniosek prokuratora i policji, został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. Z kolei jego 41-letnią partnerkę sąd objął dozorem policyjnym, a także zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego.

Dąbrowscy policjanci zatrzymali 20-latka

Może Cię zainteresować:

20-latek z Dąbrowy Górniczej wkrótce stanie przed sądem. Będzie odpowiadał za kradzież dwóch seicento, paliwa i próbę włamania do garażu

Autor: Redakcja

12/10/2023

Dachowanie na rondzie, Dąbrowa Górnicza

Może Cię zainteresować:

Wypadek w Dąbrowie Górniczej: samochód dachował na nowym rondzie. Kierowcę z pojazdu wyciągali strażacy

Autor: Redakcja

06/10/2023

czytaj więcej:

Ponad 20 kilogramów narkotyków przechwycili dąbrowscy policjanci w ciągu zaledwie tygodnia

Policja przechwyciła ponad 20 kg narkotyków. W tydzień!

Policja Dąbrowa Górnicza

Amfetamina w lodówce, 27-latek w areszcie

Policjant prowadzący zatrzymanego

Zatrzymany za kradzież hulajnogi usłyszał sześć zarzutów

Policja zatrzymała złodzieja biżuterii

Po krótkim pościgu policja zatrzymała złodzieja biżuterii

Policja

Policjanci z Będzina, narkotyki z Dąbrowy Górniczej

Chował narkotyki w lodówce

Ukrywał narkotyki w swoim mieszkaniu

Projekt bez tytułu 13

Odnalazł się poszukiwany Paweł Domagała