Wypadek w Dąbrowie Górniczej: samochód dachował na nowym rondzie. Kierowcę z pojazdu wyciągali strażacy

Na ulicy św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej dachował samochód – do wypadku doszło na nowym rondzie. Na miejscu interweniowały zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej dąbrowskiej straży pożarnej.

Do wypadku doszło w czwartek, 5 października. Na nowym rondzie doszło do dachowania samochodu osobowego. Na miejscy pojawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie.

– W wyniku zdarzenia kierujący samochodem osobowym został poszkodowany i pozostawał w pojeździe. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji pojazdu oraz wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej – informują dąbrowscy strażacy.

Poszkodowany w wypadku kierowca został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala, gdzie przeprowadzone zostały dalsze badania.

Policja

Może Cię zainteresować:

Rozbój w Sosnowcu. Weszli do mieszkania 61-latka, ukradli laptop, telefon i biżuterię. Zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia

Autor: Redakcja

29/09/2023

Policja Śląska

Może Cię zainteresować:

Chciał kupić samochód, stracił ponad 770 tysięcy złotych... Na szczęście większość pieniędzy policjantom udało się odzyskać

Autor: Redakcja

27/09/2023