20-latek z Dąbrowy Górniczej wkrótce stanie przed sądem. Będzie odpowiadał za kradzież dwóch seicento, paliwa i próbę włamania do garażu

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali podejrzanego o kradzież dwóch samochodów marki Fiat Seicento 20-latka, który odpowie także za inne przestępstwa.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Dąbrowscy policjanci zatrzymali 20-latka

Do kradzieży dwóch seicento w Dąbrowie Górniczej doszło jeszcze na przełomie sierpnia i września. Policjanci ustalili tożsamość i miejsce pobytu podejrzanego, po czym zatrzymali 20-latka. Funkcjonariusze z ydziału przestępczości przeciwko mieniu odzyskali już oba skradzione fiaty seicento i zwrócili je właścicielom.

Tymczasem 20-latek odpowie także za inne przestępstwa. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ma na swoim koncie próbę włamania do jednego z garaży na terenie Dąbrowy Górniczej, a także kradzieże paliwa, których dopuszczał się z użyciem skradzionych samochodów.

20-latek wkrótce stanie przed sądem. – Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dąbrowianinowi zarzutów związanych z kradzieżą pojazdów i usiłowaniem włamania. Odpowie on również za szereg wykroczeń. Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia – informuje dąbrowska komenda.

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. 31-latek z Chrzanowa okradał swojego pracodawcę, miał przy sobie amfetaminę i dokument tożsamości należący do innej osoby. Usłyszał już zarzuty

Autor: Redakcja

12/10/2023

Dachowanie na rondzie, Dąbrowa Górnicza

Może Cię zainteresować:

Wypadek w Dąbrowie Górniczej: samochód dachował na nowym rondzie. Kierowcę z pojazdu wyciągali strażacy

Autor: Redakcja

06/10/2023