Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali pijanego 33-latka. Mężczyzna miał w samochodzie narkotyki, był też poszukiwany...

Podczas rutynowej kontroli policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali 33-latka, który kierował audi. Jak wykazało badanie, mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, szybko wyszło też na jaw, że nie miał prawa jazdy, był poszukiwany, a na dodatek w samochodzie przewoził narkotyki!

33 latek został zatrzymany2 jpg

Wygląda na to, że 33-letni mieszkaniec Będzina będzie miał spore problemy. Został zatrzymany do kontroli przez policjantów i... – Mężczyzna był pijany, a narkotester wskazał, że może być również pod wpływem środków odurzających, co ostatecznie potwierdzi wynik pobranej do badania krwi. W jego samochodzie ujawniono także 30 dilerskich porcji amfetaminy. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie informatycznej okazało się, że kierowca jest poszukiwany – ma do odbycia karę 1,5 roku więzienia – informuje będzińska komenda.

Policjanci ustalili ponadto, że 33-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym jechał, nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia... Mężczyzna został zatrzymany i trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał zaległą karę. Natomiast za pozostałe przewinienia odpowie przed sądem.

Ponad 20 kilogramów narkotyków przechwycili dąbrowscy policjanci w ciągu zaledwie tygodnia

Może Cię zainteresować:

Ponad 20 kilogramów narkotyków przechwycili dąbrowscy policjanci w zaledwie siedem dni. Zatrzymanych zostało trzech mężczyzn

Autor: Redakcja

29/05/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Kradł paliwo na stacjach w Sosnowcu, miał... zakaz prowadzenia pojazdów. 19-latek z Będzina odpowie za to przed sądem

Autor: Redakcja

16/05/2023