Największy w regionie salon Adidasa powstaje w centrum handlowym w Sosnowcu

Jak informuje właściciel centrum outletowego Designer Outlet (dawny Fashion House) na pograniczu Sosnowca i Jaworzna, na początku 2023 roku centrum handlowe przechodzi spore zmiany. Ma to związek z organizacją największego w regionie salonu marki Adidas, który ma być otwarty wiosną 2023 r.

Designer Outlet Sosnowiec nowy rok rozpoczął istotnymi zmianami. To relokacje kilku marek do większych lokali oraz rozpoczęta budowa największego w regionie salonu marki Adidas.

Sklep gigant Adidasa powstaje w Designer Outlet Sosnowiec

Rozbudowywany właśnie salon Adidas będzie największym sklepem marki w regionie i jednocześnie największym lokalem w Designer Outlet Sosnowiec. Jego powierzchnia wyniesie prawie 1000 metrów kwadratowych (dokładnie 973,8 mkw.).
Powstający salon będzie tzw. sklepem kompanijnym, czyli bezpośrednio zarządzanym przez markę, a nie przez

- Dzięki temu, że centrum umożliwiło marce tak znaczne powiększenie powierzchni handlowej, klienci w nowym salonie będą mieli jeszcze większy wybór kolekcji tworzonych przez Adidas, w tym kultowej linii Originals. Przestronny, utrzymany w nowym koncepcie marki salon, umożliwi klientom swobodne poruszanie się wśród tematycznie eksponowanej oferty m.in. dla miłośników różnych aktywności sportowych, outdooru czy niezobowiązującego stylu street fashion. Salon będzie zaaranżowany w taki sposób, by kupujący w każdym zakątku czuli się komfortowo i mieli wygodny dostęp do półek i wieszaków - mówi Ewelina Szymeczko, Senior Project Development Manager z Bold PR.

Inne sklepy zmienią lokalizację

Powiększenie sklepu Adidas jest następstwem zaplanowanej ekspansji marki w centrach Designer Outlet. To kolejna rozbudowa po Gdańsku i Warszawie, w efekcie której każde z centrów Designer Outlet może pochwalić się największym sklepem lub salonem outletowym marki w regionie.

- By umożliwić rozbudowę salonu Adidas, przeprowadzone zostały niezbędne relokacje sąsiadujących z nim marek, które zdecydowały się na powiększenie swoich sklepów. Wśród brandów, które już mogą powitać klientów w nowym miejscu jest m.in. Lee Cooper, który obecnie zaprasza klientów do powiększonego sklepu o powierzchni bez mała 174 mkw. – wyjaśnia Dariusz Obołończyk, Centre Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.

Drugą marką, która znacznie powiększyła swój salon w wyniku relokacji jest Quiksilver z modą dla surferów, wielbicieli athleisure i sportów wyczynowych. Nowy sklep zajmie powierzchnię ponad 271 mkw. (wcześniej ok 185 metrów).

Policja

Może Cię zainteresować:

31-latka oszukiwała w internecie, na portalach sprzedażowych. Usłyszała 26 zarzutów, w tym także za podrabianie podpisów

Autor: Redakcja

14/01/2023

Butelkomat Sosnowiec Carrefour 4

Może Cię zainteresować:

Carrefour Sosnowiec pokazuje, jak można zarobić na swoich śmieciach. Płaci 15 groszy za sztukę

Autor: Katarzyna Pachelska

11/01/2023