Letnie Kino Plenerowe: „Bohemian Rhapsody” na dużym ekranie Będzin Areny. „Kino pod chmurką to świetny wybór na ciepły, letni wieczór”

W sobotę, 13 lipca, przy w Będzinie przy ulicy Sportowej 20 odbędzie się kinowy seans w plenerze. Na dużym ekranie Będzin Areny będzie można obejrzeć „Bohemian Rhapsody”, czyli historię zespołu Queen i jego wokalisty – Freddiego Mercury’ego.

Bohemian Rhapsody

Kino pod chmurką to świetny wybór na ciepły, letni wieczór – przekonują w będzińskim magistracie. Do Będzina zawita Letnie Kino Plenerowe i będzie można obejrzeć „Bohemian Rhapsody” na dużym ekranie Będzin Areny.

– Dzięki ikonicznym utworom zespołu Queen doświadczymy magicznej atmosfery, której nie znajdziemy w żadnym zamkniętym kinie. Film „Bohemian Rhapsody” ukazuje błyskotliwą karierę zespołu oraz frontmana i wokalisty grupy, który dzięki rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty największej sławy – zachęcają organizatorzy.

Przypomnieć warto, że film „Bohemian Rhapsody”, który wyreżyserował Bryan Singer, miał swoją premierę jesienią 2018 roku. Koncentruje się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym, zaś rolach członków zespołu wystąpili: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy i Joseph Mazzello. Rami Malek za rolę Freddiego Mercury’ego otrzymał Oscara, film dostał także statuetkę za najlepszy dźwięk.

Sobotni seans przy Będzin Arenie rozpocznie się o godzinie 19.

Historia Będzina 04

Może Cię zainteresować:

Imponujący zamek w Będzinie na starych zdjęciach

Autor: Anna Sobkiewicz-Foremska

11/08/2022

Będzin Arena

Może Cię zainteresować:

„Garażówka” w Będzin Arenie to nie tylko okazja do wymiany rzeczy. To także promocja zrównoważonego stylu życia

Autor: Redakcja

20/03/2024

W Będzinie wybudowany zostanie nowy wiadukt

Może Cię zainteresować:

Będzin: nad drogą krajową 86 przebudowany zostanie kolejny wiadukt. Inwestycja kosztować będzie 9,7 mln złotych

Autor: Grzegorz Lisiecki

12/04/2024