Koniec pierwszego etapu przesłuchań. 9. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika zainauguruje Golec uOrkiestra

Koncert inauguracyjny 29. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika coraz bliżej. W hali Będzin Arena 10 stycznia wystąpi Golec uOrkiestra. Zakończył się już pierwszy etap festiwalowych przesłuchań.

Fot. Facebook/ GOLEC UORKIESTRA
Golec u Orkiestra

Jak informują organizatorzy 29. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika, dobiegły końca przesłuchania – na terenie Polski i Litwy – w ramach pierwszego etapu festiwalu. Przesłuchania finałowe zaplanowane zostały na 12-14 stycznia 2023 r. Z kolei 15 stycznia 2023 r. o godzinie 16.00 odbędzie się Koncert Galowy, podczas którego ogłoszony zostanie zdobywca Grand Prix (wysokość nagrody to 15 tysięcy złotych). Wstęp na przesłuchania i Koncert Galowy jest wolny. Wszystkie wydarzenia odbędą się w hali Będzin Arena przy u. Sportowej 20. Organizatorzy przypominają, że – jak co roku – na stronie festiwalu będzie można także obejrzeć transmisję online.

Już 10 stycznia w hali Będzin Arena odbędzie koncert inauguracyjny, w którym wystąpi Golec uOrkiestra. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.

Będzin Arena

Może Cię zainteresować:

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek już po raz 29. Finałowe przesłuchania i koncerty w Będzin Arenie. Wkrótce eliminacje

Autor: Redakcja

23/11/2022

Uwaga tu śpi jeż

Może Cię zainteresować:

W Będzinie pojawiły się kolorowe tabliczki „Uwaga, tu śpi jeż”. Są też i specjalne kopce. „Liczymy, że wiele jeży znajdzie w nich schronienie i spokojnie przezimuje”

Autor: Redakcja

29/11/2022

czytaj więcej:

Golec u Orkiestra na koncercie inauguracyjnym jpg

Festiwal kolęd i pastorałek: Golec uOrkiestra w Będzinie

Zespół wokalny Diamenty z Elbląga

„Diamenty” najlepsze w Będzinie. Jubileusz z prezydentem RP

Mużyka na wagę w Będzinie

Biletem są plastikowe zakrętki

Sosnowiec katowice tramwaj

Szybki tramwaj w Sosnowcu, szybsza kolej do Katowic

Będzin Arena

Realizacje z Zagłębia w finale ogólnopolskiego konkursu

Spotkanie z autorką książek dla dzieci w Sosnowcu

Spotkanie z autorką książek dla dzieci

Wystawa Marii Gostylli-Pachuckiej w Będzinie

Niezwykłe gobeliny Marii Gostylli-Pachuckiej w Będzinie