Dąbrowa Summer Festival 2023 już w piątek. Koncerty, konkursy, zabawy, wesołe miasteczko. A kto wystąpi na scenie?

Koncerty, konkursy, zabawy, wesołe miasteczko z dmuchańcami, a także punkty gastronomiczne – w piątek startuje Dąbrowa Summer Festival 2023. Kto wystąpi w Dąbrowie Górniczej?

Fot. FB/ Centrum Handlowe Pogoria
Koncert w CH Pogoria

Dąbrowa Summer Festival 2023 rozpocznie się w piątek, 7 lipca, o godzinie 16 na parkingu przed Centrum Handlowym Pogoria. Wystąpią młodzi artyści z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej, a później na scenie zaprezentuje się zespół DiscoBoys.

Punktem kulminacyjnym pierwszego koncertu w ramach Dąbrowa Summer Festival 2023 będzie występ Zenka Martyniuka z zespołem Akcent. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Mieszkańcy z pewnością będą się doskonale bawili się przy największych hitach artysty, takich jak „Przez twe oczy zielone”, „Do Ciebie Aniu", „Sonet do miłości czy „Królowa nocy”. Zenek Martyniuk to niewątpliwie jedna z największych gwiazd muzyki disco-polo w Polsce. Piątkową imprezę poprowadzi Paweł Zięba, a w przerwach między występami czas uczestnikom zabawy będzie umilać dodatkowo będzie Dj Max Kolonkov – informują organizatorzy.

Dąbrowa Summer Festival to nie tylko koncerty. Organizowane będą między innymi liczne konkursy i zabawy, wesołe miasteczko z dmuchańcami, pojawią się ponadto punkty gastronomiczne. Dodajmy, że osoby wybierające się na koncert samochodem mogą skorzystać z parkingu CH Pogoria, a także bezpłatnych parkingów przy hali sportowej Centrum, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum Miejskim Sztygarka oraz Centrum Przesiadkowym (przy dworcu PKP). Będzie można również skorzystać z parkingu płatnego przy Parku Wodnym Nemo.

Kolejne koncerty Dąbrowa Summer Festival odbędą się 22 lipca (wystąpią Skolim i Verba) oraz 19 sierpnia (Kamil Bednarek, Tribbs). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorami Dąbrowa Summer Festival są Imprezowy Kartel oraz CH Pogoria

Pogoriowa Pasieka Miodna

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza. Cztery drewniane ule stanęły przy centrum handlowym. Pomieszczą nawet do 200 tysięcy pszczół!

Autor: Redakcja

22/05/2023

Trasa linii 716 ma być wydłużona

Może Cię zainteresować:

Nowa linia minibusowa w Dąbrowie Górniczej, zmiana trasy 716. A jeszcze w lipcu będą trzy kolejne wnioski do ZTM

Autor: Redakcja

04/07/2023