Dąbrowa Górnicza. Zjazd z alei Róż i ulicy Legionów Polskich na DK94 w kierunku Katowic zostanie zamknięty. Będzie poprowadzony objazd

Uwaga, kierowcy – na środę i czwartek, 25 i 26 października, zaplanowano remont wjazdu na drogę krajową nr 94 z alei Róż i ulicy Legionów Polskich. Poprowadzony został objazd.

Fot. UM Dąbrowa Górnicza
Remont wjazdu na DK94 z alei Róż w Dąbrowie Górniczej

Remont wjazdu na DK94 z alei Róż i ulicy Legionów Polskich w kierunku Katowic zaplanowano na dwa dni. W środę i czwartek, 25 i 26 października, drogowcy powinni się z nim uporać. W tym czasie wyznaczony zostanie objazd w kierunku Katowic, który poprowadzi ulicami Braci Mieroszewskich i Długosza w Sosnowcu. A tam, korzystając z nowego ronda przy Makro, będzie można zjechać na drogę krajową nr 94 w kierunku Katowic.

Ostatnio na wjeździe na DK94 prowadzono prace porządkowe – zebrano między innymi nadmiar ziemi z poboczy, zadbano o zieleń. Na środę i czwartek zaplanowano sfrezowanie starej nawierzchni, wzmocnienie podbudowy i ułożenie dwóch warstw bitumicznych – wiążącej i ścieralnej. Jak informuje dąbrowski magistrat, remont łącznicy alei Róż z DK94 rozpocznie się w środę w godzinach porannych, natomiast zakończy w czwartek, w godzinach popołudniowych.

Proponowany objazd. Mat. UM Dąbrowa Górnicza
Zamknięty przejazd kolejowy

Może Cię zainteresować:

Budowa S1 w Dąbrowie Górniczej: zamknięty przejazd kolejowy na ul. św. Antoniego. Wyznaczony został objazd

Autor: Redakcja

20/10/2023

Przebudowany zostanie kolejny odcinek ulicy Staszica w Dąbrowie Górniczej

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: zostanie przebudowany kolejny odcinek ulicy Staszica. Jest dofinansowanie, ale... „Będziemy szukać w budżecie miasta brakującej kwoty”

Autor: Redakcja

04/10/2023