Dąbrowa Górnicza: druga edycja Pikniku Rodzinnego już w niedzielę w Fabryce Pełnej Życia. Co w programie?

Druga edycja Pikniku Rodzinnego w Fabryce Pełnej Życia razem z Ogniskiem Edukacji Domowej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca. W planach występy wokalne, taneczne, sztuk walki, pokazy psich umiejętności, a nawet… taniec z ogniem.

Fot. FB/ Fabryka Pełna Życia
Fabryka Pełna Życia

W najbliższą niedzielę, 25 czerwca, o godzinie 12 w Fabryce Pełnej Życia rozpocznie się druga edycja Pikniku Rodzinnego, który zakończy się o godzinie 20. Wstęp wolny, a co w programie? Już od godz. 10 prowadzone będą zajęcia jogi na trawie.

Dwie godziny później rozpocznie się piknik. Wśród zajęć dla dzieci znajdą się między innymi malowanie buzi, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, animacje dla dzieci, bańki mydlane, warsztaty plastyczne, kreatywny kącik dla najmłodszych, warsztaty rolkowe, konkurencje sportowe, gra terenowa, konkursy z nagrodami, warsztaty lepienia z gliny szybkoschnącej, warsztaty slime, ścianka do zdjęć, szczudlarze, blok zajęć muzycznych, Rozśpiewana Myszka, zumba dla dzieci – i dorosłych.

Imprezę umilą występy wokalistów, pokazy taneczne, sztuk walki, pokazy psich umiejętności, a na zakończenie pokaz Tańca z Ogniem – podkreślają organizatorzy. W tym czasie zorganizowane zostaną także zajęcia dla rodziców. Będą to wykłady ze specjalistami. Posłuchać będzie można między innymi o edukacji domowej, chustonoszeniu, pieluchach wielorazowych, karmieniu piersią, radzeniu sobie z emocjami, rozszerzaniu diety i zdrowym żywieniu, terapii ziołami, depresji poporodowej, porodzie i połogu, pierwszej pomocy czy fotografii dziecięcej.

Siedziba Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej

Może Cię zainteresować:

Projekt siedziby Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej w Fabryce Pełnej Życia wyróżniony w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego SARP

Autor: Redakcja

03/11/2022

Fabryka Pełna Życia

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: w Fabryce Pełnej Życia, z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa, powstaje mural. Tworzy go Paweł Ryżko, uznany twórca streetartowy

Autor: Redakcja

12/09/2022