Był poszukiwany listem gończym za narkotykowe przestępstwa, ukrywał się od piętnastu lat. Został w końcu zatrzymany w Sosnowcu

Od piętnastu lat był poszukiwany listem gończym, ukrywał się między innymi w Wielkiej Brytanii. 37-latka w końcu namierzyli i zatrzymali policjanci z Dąbrowy Górniczej. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Poszukiwanego 37-latka zatrzymali policjanci z Dąbrowy Górniczej

37-latek ukrywał się, ponieważ chciał uniknąć aresztowania za przestępstwa narkotykowe. Przez długi czas przebywał w Wielkiej Brytanii. W końcu wrócił do Polski. 37-latka namierzyli i zatrzymali dąbrowscy policjanci – do zatrzymania doszło, kiedy mężczyzna opuszczał hotel w Sosnowcu. Trafił już do aresztu.

Jak podkreślają policjanci, tego typu zdarzenia pokazują, jak skuteczna może być międzynarodowa współpraca w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej. To właśnie dzięki takiej współpracy doszło do zatrzymania 37-latka, który od piętnastu lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym.

Policja

Może Cię zainteresować:

W ciągu niemal czterech lat 49-letnia księgowa wyprowadziła około 2 mln złotych z firmy działającej na terenie powiatu będzińskiego. Sprawa jest rozwojowa

Autor: Redakcja

25/10/2023

Policjanci zatrzymali 34-latka

Może Cię zainteresować:

Chciał ukraść dzienny utarg, powstrzymali go pracownicy sklepu. Jak się okazało, 34-latek był już poszukiwany

Autor: Redakcja

23/10/2023