Będzin. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-latkę. W jej mieszkaniu była amfetamina

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Będzinie zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-letnią kobietę, w której mieszkaniu znajdowały się narkotyki. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można przygotować niemal 500 porcji dilerskich.

Fot. Policja Będzin
W mieszkaniu 43-latki znajdowały się narkotyki

Z informacji, do których dotarli będzińscy kryminalni wynikało, że 43-latka w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Gdy przejeżdżali obok jednego z budynków w centrum miasta, zauważyli w samochodzie kobietę, która odpowiadała wcześniej uzyskanemu rysopisowi. W samochodzie był także mężczyzna, z którym – jak się później okazało – mieszkała.

Będzinianka była zaskoczona wizytą stróżów prawa i powiedziała, że nic nie wie na temat żadnych środków odurzających. Przeszukanie mieszkania szybko pokazało, że mundurowi się nie mylili, a kobieta kłamie. Mundurowi znaleźli u niej amfetaminę, z której można przygotować blisko 500 porcji dilerskich. Na poczet przyszłych kar mundurowi zabezpieczyli także pieniądze ujawnione u pary – informuje będzińska komenda.

Policjanci zatrzymali i przewieźli kobietę oraz 34-latka do aresztu. Zebrany materiał dowodowy umożliwił przedstawienie kobiecie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator objął podejrzaną policyjnym dozorem. Grozi jej teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

Wypadek bedzin dk86 1 listopada 2023 01

Może Cię zainteresować:

Wypadki na drogach Zagłębia w środę Wszystkich Świętych. 1 listopada 2023 r. nie był spokojny

Autor: Katarzyna Pachelska

01/11/2023

Będzińscy policjanci zatrzymali agresywnego 18-latka

Może Cię zainteresować:

Będzin. Pobił 68-latka i ukradł mu telefon. Agresywny 18-latek został zatrzymany już po kilku godzinach i trafił do aresztu

Autor: Redakcja

30/10/2023