Będzin. Policja zatrzymała 30-latka, który miał w domu amfetaminę na blisko 500 dilerskich porcji. Usłyszał już zarzuty

Policjanci z Będzina zabezpieczyli amfetaminę, z której można przygotować blisko 500 porcji dilerskich. Zatrzymali także 30-letniego mężczyznę, który – decyzją prokuratora – został objęty policyjnym dozorem.

Fot. Policja Będzin
Policja Będzin

Jak ustalili kryminalni z Będzina, 30-latek miał w swoim mieszkaniu posiadać narkotyki. Obserwując jeden z budynków w rejonie dzielnicy Ksawera zauważyli mężczyznę, który odpowiadał posiadanemu rysopisowi. – Policjanci podjęli wobec niego interwencję, a mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Jak się okazało, mundurowi się nie mylili – informuje będzińska komenda.

Policjanci przejęli blisko 500 działek dilerskich amfetaminy, które dzięki temu nie trafią na rynek. Zebrany materiał dowodowy umożliwił przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Dodajmy, że 30-latkowi grozi teraz kara 10 lat więzienia.

Policja

Może Cię zainteresować:

Od osiemnastu osób wyłudzili ponad pół miliona złotych, usłyszeli już zarzuty, w tym udział w zorganizowanej grupie przestępczej

Autor: Redakcja

05/12/2022

Policja Będzin

Może Cię zainteresować:

Policyjny pościg ulicami Będzina. 35-letni kierowca został zatrzymany: miał niemal 2 promile, a przy sobie narkotyki...

Autor: Redakcja

30/11/2022