Basen i teatr za złotówkę? W Sosnowcu ruszył program Bonus dla Średniaka. To kolejne zniżki dla posiadaczy Sosnowieckiej Karty Miejskiej

Nowe zniżki do instytucji kultury i na sportowe obiekty w Sosnowcu – trwa akcja Bonus dla Średniaka. Do programu mogą dołączyć posiadacze Sosnowieckiej Karty Miejskiej.

Fot. MOSiR Sosnowiec
Żerompark

Urząd Miasta w Sosnowcu zainicjował akcję, w ramach której mieszkańcy mogą udać się do teatru czy na basen płacąc symboliczną kwotę za wejściówkę lub nie płacąc w ogóle. Aby skorzystać z programu, trzeba spełnić dwa warunki: posiadać Sosnowiecką Kartę Miejską oraz mieć od 26 do 60 lat. Zniżki obowiązują od 1 września.

– Każdy nowy i obecny użytkownik SKM, pomiędzy 26. a 60. rokiem życia otrzyma za symboliczną złotówkę dostęp do specjalnej oferty miejskiej o wartości ponad 100 zł! Pomyśleliśmy, że właśnie te osoby dostają najmniej, a to one pracują na rzecz kraju – stwierdza prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Jakie korzyści w ramach bonusu?

Uczestnicy programu mogą przygotować się na niespodzianki. W ramach akcji to:

  • pakiet kultura – jednorazowy bilet wstępu na dowolny spektakl Teatru Zagłębia w sezonie 2023/2024 – od września 2023 r. do czerwca 2024 r. (z wyłączeniem premier, spektakli zamkniętych, sylwestrowych i spektakli gościnnych), za który w kasie teatru użytkownik Sosnowieckiej Karty Miejskiej zapłaci 1 zł,
  • pakiet sport – cztery jednorazowe, godzinne, bezpłatne bilety wstępu do wybranych obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu obowiązujące przez cały czas trwania programu Sosnowieckiej Karty Miejskiej. Pakiet można będzie zrealizować w Centrum Aktywności Rodzinnej ŻeromPark przy ul. Żeromskiego 4D (wejściówka na basen i siłownię), pływalni krytej przy ul. Bohaterów Monte Cassino 46A (wejściówka na basen), Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99A (wejściówka na basen).
W ramach Pakietu Sport użytkownik Sosnowieckiej Karty Miejskiej otrzymuje bezpłatny dostęp do trzech godzinnych wejść na basen oraz jednego godzinnego wejścia na siłownię w podanych wyżej lokalizacjach. Nie ma możliwości modyfikacji przedstawionej oferty pod kątem indywidualnych preferencji np. zamiany czy łączenia wejściówek wyjaśniają urzędnicy miejscy.

By skorzystać ze zniżek nie musimy niczego aktywować. Wystarczy poinformować pracowników wybranego obiektu o chęci użycia bonusowego wejścia. Pytania dotyczące szczegółów programu można kierować do Biura Obsługi Klienta Sosnowieckiej Karty Miejskiej (osobiście – ul. S. Małachowskiego 3 pokój 33 lub 35, 41-200 Sosnowiec, telefonicznie: 32 296 06 51 lub mailowo: wrp@um.sosnowiec.pl).

ŻeromPark

Może Cię zainteresować:

Pierwsze tygodnie Sosnowieckiej Karty Miejskiej. Głównie wirtualnej. Ze zniżek korzysta już w mieście kilka tysięcy osób

Autor: Martyna Urban

28/12/2022

Teatr Zagłębia oferuje zajęcia dla uczniów

Może Cię zainteresować:

Teatralne korepetycje w Teatrze Zagłębia. Nie tylko dla najmłodszych. „To zaproszenie do świata wyobraźni i możliwość poznania teatru od kulis”

Autor: Redakcja

06/09/2023