Areszt dla mieszkańca Sosnowca. Rzucił się z nożem na policjanta

Do 10 lat więzienia grozi krewkiemu mieszkańcowi Sosnowca, który w trakcie domowej interwencji policji rzucił się z nożem na funkcjonariusza, próbując ugodzić go w szyję. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy. Dozorem policyjnym objęta została też 34 letnia kobieta, która broniąc swojego męża, atakowała policjantów.

pixabay.com
Nóż

Do zdarzenia doszło w pierwszy dzień nowego roku. Sosnowieccy policjanci, podejmując z samego rana, interwencję domową, zostali zaatakowani przez 35-letniego mieszkańca Sosnowca i jego 34-letnią żonę. Agresywna para zaczęła szarpać, kopać i obrzucając wyzwiskami mundurowych. Na tym się jednak nie skończyło. W pewnym momencie mężczyzna wziął do ręki nóż kuchenny i próbował ugodzić nim policjanta w szyję.

Zarówno mężczyzna, jak i jego żona zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Kobieta została natomiast objęta dozorem policyjnym. O ich dalszym losie zadecyduje niebawem sąd.

Zatrzymanie kobiety z Będzina

Może Cię zainteresować:

Trzymała narkotyki w słoiku po koncentracie pomidorowym. Kobieta z Będzina aresztowana

Autor: Redakcja

07/01/2023

Nowe motocykle policja śląska 4

Może Cię zainteresować:

Policjanci drogówki w Sosnowcu dostali nowe szybkie motocykle marki BMW

Autor: Katarzyna Pachelska

16/08/2022

III Komisariat Policji w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Ten mężczyzna miał tupet! Chciał zniszczyć samochód policjanta zaparkowany przy komisariacie

Autor: Redakcja

09/12/2022